Cheap baby Puffs
On this page you will find baby Puffs at the lowest prices, more so all baby Puffs ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Allnature Vegan gluten-free corn crisps with cheese flavour 50 g marked at 0.89 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 99
Kiddylicious blueberry wafers mini 16 g (4×4 g)
2.79 €
174.38 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and added salt - 174.38 €/1 kg
Kiddylicious mini banana wafers 16 g (4×4 g)
2.79 €
174.38 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 6 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and added salt - 174.38 €/1 kg
MOGLi Organic pizza sticks with tomatoes and cheese (Demeter certified) 75 g
2.89 €
38.53 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without palm oil - 38.53 €/1 kg
HOLLE Little Farm Bisquits 100 g
2.99 €
29.90 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 29.90 €/1 kg
HOLLE spelt crispy sticks 80 g
3.19 €
39.88 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and added salt - 39.88 €/1 kg
GERBER Organic carrot crackers 100 g
3.19 €
31.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without preservatives and artificial dyes, added salt and palm oil - 31.90 €/1 kg
GERBER Organic crackers with tomatoes 100 g
3.19 €
31.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without preservatives and artificial dyes, added salt and palm oil - 31.90 €/1 kg
GERBER Organic Chewing Wheels crispy wheels with banana 28 g
3.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 12 months of age, without soy, added sugar and palm oil
GERBER Organic crisps with mango and banana 35 g
3.19 €
91.14 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 13 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 91.14 €/1 kg
GERBER Organic banana crisps 35 g
3.19 €
91.14 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 91.14 €/1 kg
GERBER Organic crisps with raspberries and banana 35 g
3.19 €
91.14 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 91.14 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt crispy crackers seahorse 90 g
3.49 €
38.78 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without added sugar, added salt, palm oil and gmos - 38.78 €/1 kg
GERBER Carrot and Strawberry Puffs 35g
New arrival
3.49 €
99.71 €/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 13 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 99.71 €/1 kg
GERBER Carrot and Apple Puffs 35g
New arrival
3.49 €
99.71 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 13 months of age, without preservatives and artificial dyes and added sugar - 99.71 €/1 kg
Good Gout Organic Mini Rice Cakes with Apples (40 g)
3.69 €
92.25 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Crisps for Kids suitable from 10 months of age, without gluten and added sugar - 92.25 €/1 kg
SMILEAT Organic corn crisps with extra virgin olive oil 38 g
3.71 €
97.63 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 8 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and added sugar - 97.63 €/1 kg
Kiddylicious Soft apple biscuits 6 pcs
4.69 €
39.08 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and palm oil - 0.78 €/pcs - from 39.08 €/1 kg
Kiddylicious Soft banana biscuits 6 pcs
Discounted -12 %
4.99 €
5.69 €
41.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, added sugar and palm oil - 0.83 €/pcs - from 41.58 €/1 kg
Kiddylicious Vegetable bars with pizza flavour 48 g (4×12 g)
4.99 €
103.96 €/kg
Currently Unavailable
Crisps for Kids suitable from 36 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and palm oil - 1.25 €/pcs - from 103.96 €/1 kg
Kiddylicious strawberry cupcakes 132 g
4.99 €
37.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt and palm oil free - 37.80 €/1 kg
Kiddylicious cheese sticks multipack 48 g (4×12 g)
4.99 €
103.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and palm oil - 1.25 €/pcs - from 103.96 €/1 kg
Kiddylicious vegetable bars multipack 48 g (4×12 g)
4.99 €
103.96 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 9 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten, added sugar and palm oil - 1.25 €/pcs - from 103.96 €/1 kg
Kiddylicious apple scones 132 g
5.19 €
39.32 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, no added salt and palm oil free - 39.32 €/1 kg
Petra & Friends Organic spelt stars with rice and beetroot 3×30 g
5.29 €
58.78 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Crisps for Kids suitable from 7 months of age, without preservatives and artificial dyes, gluten and added sugar - 1.76 €/pcs - from 58.78 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Křupky pro děti
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Baba snackek