Cheap formulas
On this page you will find formulas at the lowest prices, more so all formulas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Sunar Complex 3 Toddler Milk, 6×600g marked at 2.95 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 237
Nutrilon Profutura Duobiotik 3 Toddler Milk 4×800g
85.90 €
26.84 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, added vitamins and minerals, contains prebiotics and palm oil free - 21.48 €/pcs - from 26.84 €/1 kg
Nutrilon 4 Advanced Vanilla Toddler Milk 6×800 g, 24+
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, added vitamins and minerals and with Prebiotics - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 5 Advanced toddler milk 6×800 g
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 35 months, gluten-free and palm oil free - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 2 Advanced Good Night follow-up baby milk 6×800 g
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, contains prebiotics and for night use - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 3 Advanced Toddler Milk 12+, 6 × 800g
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, added vitamins and minerals and contains prebiotics - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 3 Advanced Vanilla Toddler Milk 6×800 g, 12+
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, added vitamins and minerals and contains prebiotics - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 4 Toddler Milk 24+ 6× 800 g
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, added vitamins and minerals and contains prebiotics - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon 2 Advanced Follow-on Baby Milk 6 × 800g
89.70 €
18.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, added vitamins and minerals and contains prebiotics - 14.95 €/pcs - from 18.69 €/1 kg
Nutrilon Profutura Cesarbiotik 1 infant milk 4×800 g
89.90 €
28.09 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, palm oil free - 22.48 €/pcs - from 28.09 €/1 kg
Nutrilon Profutura Duobiotik 1 Infant Milk 4×800g
102.90 €
32.16 €/kg
In stock > 5 pcs
Baby Formula first, suitable from birth, added vitamins and minerals, contains prebiotics and palm oil free - 25.73 €/pcs - from 32.16 €/1 kg
BEBA EXPERTpro HA 2, with lactic acid bacteria L. reuteri and modified protein, 6×600 g
103.90 €
28.86 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, palm oil free - 17.32 €/pcs - from 28.86 €/1 kg
BEBA EXPERTpro HA 1, infant formula from birth, 6×600 g
104.01 €
28.89 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, palm oil free - 17.34 €/pcs - from 28.89 €/1 kg
Sunar Premium 1 Infant Milk, 6×700g
112.13 €
26.70 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, palm oil free - 18.69 €/pcs - from 26.70 €/1 kg
BEBA COMFORT 5, milk for small children, (6×800 g)
113.70 €
23.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Baby Formula follow‑on, suitable from 25 months, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 18.95 €/pcs -...
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, follow-up breast milk, (6×800 g)
113.70 €
23.69 €/kg
On the way > 5 pcs
Expected 04/10/2026
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, added vitamins and minerals, contains probiotics and contains prebiotics - 18.95 €/pcs - from 23.69 €/1 kg
BEBA COMFORT 4, 5 HMO, milk for small children, (6×800 g)
113.70 €
23.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 19 months, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 18.95 €/pcs -...
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, milk for small children, (6×800 g)
113.70 €
23.69 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 13 months, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 18.95 €/pcs -...
BEBA EXPERTpro HA 3, with lactic acid bacteria L. reuteri and modified protein, 6×600 g
Discounted -7 %
113.90 €
122.90 €
31.64 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula children's, suitable from 12 months, palm oil free - 18.98 €/pcs - from 31.64 €/1 kg
Sunar Premium 1, HMO 6×700g
117.79 €
28.05 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, palm oil free - 19.63 €/pcs - from 28.05 €/1 kg
Sunar Premium 4, HMO 6×700g
117.79 €
28.05 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, added vitamins and minerals and palm oil free - 19.63 €/pcs - from 28.05 €/1 kg
Sunar Premium 3, HMO 6× 700g
117.79 €
28.05 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, added vitamins and minerals and palm oil free - 19.63 €/pcs - from 28.05 €/1 kg
Nutrilon 5 Advanced Toddler Milk 6x 1kg, 35+
119.50 €
19.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 35 months, with cow's milk - 19.92 €/pcs - from 19.92 €/1 kg
Nutrilon 4 Advanced Toddler Milk 6x 1kg, 24+
119.50 €
19.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, with cow's milk - 19.92 €/pcs - from 19.92 €/1 kg
Nutrilon 3 Advanced Toddler Milk 6x 1kg, 12+
119.50 €
19.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, with cow's milk - 19.92 €/pcs - from 19.92 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kojenecké mléko
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tápszerek