Cheap formulas
On this page you will find formulas at the lowest prices, more so all formulas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Sunar Complex 3 Toddler Milk, 6×600g marked at 2.95 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 237
BEBA Sensitive dairy food for digestive problems 800 g
29.99 €
37.49 €/kg
On the way > 5 pcs
Expected 05/10/2026
Baby Formula first, suitable from birth, gluten-free, contains probiotics and palm oil free - 37.49 €/1 kg
BABYBIO CAPREA 3 Goat Milk 800g
32.90 €
41.13 €/kg
Ordered on request
Baby Formula toddler, suitable from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes, with goat milk, added vitamins and minerals, no added sugar and palm oil free -...
HOLLE Organic goat's milk based follow-up formula 4, 400 g
34.90 €
87.25 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, with goat milk, no added sugar, no added salt and palm oil free -...
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, follow-on liquid milk, 12×500 ml
35.40 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Baby Formula Beba Comfort - follow‑on, gluten-free and palm oil free, suitable from 6 months, age category 2 - 2.95 €/pcs - from 5.90 €/1 l
Hami 1 Infant Milk 0m+ (5×600 g)
36.90 €
61.50 €/kg
Currently Unavailable
Baby Formula first, suitable from birth, does not contain preservatives and artificial dyes - 61.50 €/1 kg
BEBA COMFORT 1, 5 HMO, liquid formula, 12×500 ml
36.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Baby Formula Beba Comfort - first, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free, suitable from birth, age category 1...
Kendamil Goat Infant Milk 1 (800 g)
39.09 €
48.86 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula first, suitable from birth, with goat milk and palm oil free - 48.86 €/1 kg
Kendamil Goat's Milk 2 (800 g)
Great price
39.09 €
Save 1.40 €
48.86 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, does not contain soy, with goat milk and palm oil free - 48.86 €/1 kg
Kendamil Premium 4 HMO (800 g + 600 g)
39.90 €
28.50 €/kg
Currently Unavailable
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, contains prebiotics, with cow's milk and palm oil free - 19.95 €/pcs - from 28.50 €/1 kg
BABYBIO CAPREA 2 Goat Milk 800g
39.90 €
49.88 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, with goat milk, added vitamins and minerals, no added sugar and palm oil free -...
Kendamil Goat Infant Milk 3 (800 g)
39.99 €
49.99 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, does not contain soy, with goat milk and palm oil free - 49.99 €/1 kg
BEBA COMFORT 5, milk for small children, 2×800 g
40.90 €
25.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 25 months, gluten-free, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 20.45 €/pcs -...
BEBA COMFORT 3, 5 HMO, milk for small children, 2×800 g
40.90 €
25.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 13 months, gluten-free, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 20.45 €/pcs - from 25.56 €/1 kg
BEBA COMFORT 4, 5 HMO, milk for small children, 2×800 g
40.90 €
25.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 19 months, gluten-free, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 20.45 €/pcs - from 25.56 €/1 kg
BEBA COMFORT 2, 5 HMO, follow-up breast milk, 2×800 g
40.90 €
25.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, palm oil free - 20.45 €/pcs - from 25.56 €/1 kg
BEBIVITA 3 Continuation infant formula 9m+ 4×500 g
45.39 €
22.70 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 10 months, gluten-free, added vitamins and minerals and no added salt - 11.35 €/pcs - from 22.70 €/1 kg
BEBIVITA 2 Follow-on Formula 6m + 4× 500g
45.39 €
22.70 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, gluten-free, added vitamins and minerals and no added salt - 11.35 €/pcs - from 22.70 €/1 kg
Sunar Complex 2 follow-up baby milk, 4×600 g
46.90 €
19.54 €/kg
Currently Unavailable
Baby Formula follow‑on, suitable from 7 months, palm oil free - 11.73 €/pcs - from 19.54 €/1 kg
Sunar Complex 1 infant formula, 4×600 g
46.90 €
19.54 €/kg
Currently Unavailable
Baby Formula first, suitable from birth, palm oil free - 11.73 €/pcs - from 19.54 €/1 kg
Sunar Complex 4 toddler milk, 4×600 g
46.90 €
19.54 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 25 months, palm oil free - 11.73 €/pcs - from 19.54 €/1 kg
Sunar Complex 3 toddler milk, 4×600 g
46.90 €
19.54 €/kg
Currently Unavailable
Baby Formula toddler, suitable from 13 months, palm oil free - 11.73 €/pcs - from 19.54 €/1 kg
Hami 5 toddler milk 35 m+ (5×600 g)
47.90 €
15.97 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 35 months, - 9.58 €/pcs - from 15.97 €/1 kg
Hami 2 Continuation Infant Milk 6m+ (5×600 g)
47.90 €
15.97 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula follow‑on, suitable from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals and contains prebiotics - 9.58 €/pcs -...
Hami 3 toddler milk for good night 5×600 g
47.90 €
15.97 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, for night use and palm oil free - 9.58 €/pcs - from 15.97 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kojenecké mléko
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tápszerek