Candles - roller
Select products from the Candles - roller category. We currently have 320 items available. Most of them are in stock. We will deliver them to within 1-3 business days. Are you interested in products with specifications other than: Candles - roller? Take a look at the main category Candles, where you will find our complete offer.
320 from 1,021
YANKEE CANDLE Ocean Air Sampler 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.05 €/100 g
BISPOL Maxi Column Red 900 g
Discounted -7 %
5.79 €
6.29 €
0.64 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.64 €/100 g
WOODWICK Solar Ylang 275 g
27.90 €
10.15 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and fruit scent, - 10.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Black Tea & Lemon Sampler 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 11.05 €/100 g
BISPOL Advent Metallic Red 4×60 g
Discounted -34 %
2.69 €
4.09 €
4.89 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.67 €/svíčka - from 4.89 €/100 g
RITUALS Amsterdam Collection Scented Candle 400 g
47.90 €
11.98 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 11.98 €/100 g
YANKEE CANDLE Clean Cotton Sampler 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.05 €/100 g
WOODWICK Wild Berry & Beets 275 g
19.90 €
7.24 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 7.24 €/100 g
BOLSIUS tea lights 27 pcs, 273 g
3.39 €
0.13 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - fragrance free scent, - 0.13 €/1 pc(s)
BISPOL Advent Staggered Cream 105g / 135g / 170g / 200g
Discounted -18 %
4.99 €
6.09 €
0.82 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.25 €/svíčka - from 0.82 €/100 g
BOLSIUS Apple Cinnamon 25 h
4.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent,
BISPOL Advent Stepped Metallic Silver 105g / 135g / 170g / 200g
7.17 €
1.79 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - fragrance free scent, - 1.79 €/1 pc(s)
BISPOL Advent Graduated White 105g / 135g / 170g / 200g
4.49 €
0.74 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.12 €/svíčka - from 0.74 €/100 g
BOLSIUS Fresh Cotton 45 h
5.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent,
BISPOL table candles 6 pcs
Discounted -32 %
2.69 €
3.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - fragrance free scent, - 0.45 €/1 pc(s)
BISPOL Advent Red 4×60 g
Discounted -34 %
2.69 €
4.09 €
0.67 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - fragrance free scent, - 0.67 €/1 pc(s)
BOLSIUS Apple Cinnamon 45 h
6.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent,
BOLSIUS Rustic Cloudy White 10 cm, 178 g
5.39 €
3.03 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 3.03 €/100 g
BISPOL Advent Metallic Silver 4×60 g
Discounted -34 %
2.69 €
4.09 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - 0.67 €/1 pc(s)
BOLSIUS Rustic Osh Rose 10 cm, 178 g
3.69 €
2.07 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 2.07 €/100 g
BOLSIUS Pillar Cloudy White 12 cm, 233 g
3.19 €
1.37 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.37 €/100 g
BISPOL Advent Bordeaux 4×60 g
Discounted -39 %
2.49 €
4.09 €
1.04 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.62 €/svíčka - from 1.04 €/100 g
YANKEE CANDLE Pink Sands Sampler 37 g
4.19 €
11.32 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral and fresh scent, - 11.32 €/100 g
GLADE Honey&Chocolate 112 g
5.89 €
1.65 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and sweet scent, - 1.65 €/100 g