Biscuits for Kids
Biscuits for Kids – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 64
Sunar ZOO biscuits, 6 × 150 g
New arrival
14.90 €
16.56 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, added vitamins and minerals - 16.56 €/1 kg
Good Gout Organic waffles with oregano and olive oil (24 g)
6.52 €
271.67 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 9 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar and palm oil free - 271.67 €/1 kg
Good Gout Organic Banana Pillows (50 g)
5.63 €
112.60 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 8 months, gluten-free - 112.60 €/1 kg
Good Gout BIO Biscuits colours & shapes (3×80 g)
21.47 €
89.46 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes and no added sugar - 4.29 €/pcs - from 89.46 €/1 kg
SMILEAT Organic spelt cocoa biscuits with apple juice and extra virgin olive oil and vitamins
5.63 €
25.59 €/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free and no added sugar - 25.59 €/1 kg
Good Gout BIO Biscuits colours & shapes (80 g)
7.15 €
89.38 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Cookies suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes and no added sugar - 1.43 €/pcs - from 89.38 €/1 kg
Sunar Vanilla biscuits 6× 175 g
12.90 €
12.29 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes and does not contain soy - 2.15 €/pcs - from 12.29 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt butter bars with strawberries 3×30 g
3.59 €
39.89 €/kg
Currently Unavailable
Children's Bar without added sugar for children from 8 months
MOGLi Organic filled raspberry bags 30 g
Amazing Deal
2.39 €
Save 0.30 €
79.67 €/kg
Currently Unavailable
Cereals palm oil free, gluten free, no added sugar, alternatively sweetened - 79.67 €/1 kg
FruchtBar Organic filled biscuits cashew, dates, cocoa 2×120 g
8.49 €
35.38 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 4.25 €/ks - from 35.38 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt biscuits with apples 2×100 g
6.79 €
33.95 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 3.40 €/ks - from 33.95 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt bags strawberry and apple 12×22 g
8.49 €
32.16 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 4.25 €/ks - from 32.16 €/1 kg
HOLLE Bio Choco chipmunks muesli 125 g
3.19 €
25.52 €/kg
Currently Unavailable
Cereals Holle bio Choco chipmunks muesli 125g
HAMÁNEK Gluten-free biscuits 10 × 120 g
11.49 €
9.58 €/kg
Currently Unavailable
Children's Cookies does not contain preservatives and artificial dyes and gluten-free - 1.15 €/ks - from 9.58 €/1 kg
In the category Biscuits for Kids on Alza.sk, we currently have a total of 64 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušenky pro děti a dětské piškoty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Babakekszek és piskóták