Biscuits for Kids
Biscuits for Kids – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 64
GERBER Snacks baby biscuits 6×180 g
17.94 €
16.61 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 9 months, added vitamins and minerals - 2.99 €/ks - from 16.61 €/1 kg
GERBER Snacks butter biscuits 6×180 g
17.94 €
16.61 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 10 months, added vitamins and minerals - 2.99 €/ks - from 16.61 €/1 kg
MOGLi Organic butter biscuits with vanilla Bourbon (Demeter certified) 125 g
Great price
3.49 €
27.92 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, - 27.92 €/1 kg
BELKORN Biskids Organic baby biscuits with strawberry puree without added sugar 120 g
3.99 €
33.25 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - 33.25 €/1 kg
BABYBIO vanilla biscuits 120 g
4.39 €
36.58 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes and palm oil free - 0.37 €/ks - from 36.58 €/1 kg
BISkids BIO children's whole grain cocoa biscuits 36M+ 120 g
3.19 €
26.58 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, does not contain preservatives and artificial dyes - 26.58 €/1 kg
MOGLi Organic filled hazelnut bags 30 g
2.59 €
86.33 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals no palm oil, no added sugar, alternatively sweetened - 86.33 €/1 kg
FruchtBar Organic spelt butter biscuits with unicorn fruit 2×100 g
9.19 €
45.95 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, no added sugar and palm oil free - 4.60 €/ks - from 45.95 €/1 kg
Good Gout BIO Mango Pillows 3 × 50g
15.90 €
106 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar and no added salt - 5.30 €/pcs -...
BABYBIO butter biscuits 120 g
4.39 €
36.58 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes and palm oil free - 0.18 €/ks - from 36.58 €/1 kg
MOGLi Organic cocoa biscuits (Demeter certified) 125 g
3.49 €
27.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, palm oil free - 27.92 €/1 kg
SMILEAT Organic spelt biscuits with apple juice and extra virgin olive oil 220 g
5.19 €
23.59 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes and no added sugar - 23.59 €/1 kg
MOGLi Organic cocoa wafers 15 g
1.29 €
86 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, with cow's milk - 86 €/1 kg
Goodies oat bars cocoa and banana 5×23 g
3.09 €
26.87 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Bar - soft and juicy bars with wholemeal oatmeal, no added sugars, with a good dose of fibre and flavour
HOLLE Bio Llama loops muesli 125 g
3.19 €
25.52 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals Holle bio Lama loops muesli 125g
MOGLi Organic cocoa muesli biscuits (Demeter certified) 125 g
Great price
3.39 €
Save 0.20 €
27.12 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, palm oil free - 27.12 €/1 kg
Hami baby biscuits carrot 150 g
2.59 €
17.27 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 8 months, added vitamins and minerals - 17.27 €/1 kg
HOLLE Bio Minis banana with orange 100 g
4.19 €
41.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 12 months, does not contain preservatives and artificial dyes - 41.90 €/1 kg
HAMÁNEK Spelt biscuits with coconut 10 × 120 g
12.99 €
10.83 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies - 1.30 €/ks - from 10.83 €/1 kg
HiPP BIO Cereal-fruit rings for breakfast, 120 g
Amazing Deal
3.39 €
Save 0.40 €
28.25 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - for children from the 15th month, from organic cereals, contains gluten, without added sugar and flavourings, sweetened with fruit, weight 120 g
HAMÁNEK Spelt biscuits 10 × 120 g
12.99 €
10.83 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 6 months, lactose free - 1.30 €/ks - from 10.83 €/1 kg
SMILEAT Organic gluten-free wholemeal pancake mix with blueberries with vitamin B1 125 g
5.69 €
45.52 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - no added sugar with vitamin B1, suitable for children over 8 months, quick preparation in a few minutes
SMILEAT Organic whole wheat wafer with cocoa filling in chocolate coating with agave 40 g
from
2.62 €
77.25 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - from 77.25 €/1 kg
SMILEAT Organic whole wheat wafer with cocoa filling with agave 30 g
from
1.78 €
66.33 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Cookies suitable for children from 36 months, no added sugar and palm oil free - from 66.33 €/1 kg
In the category Biscuits for Kids on Alza.sk, we currently have a total of 64 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušenky pro děti a dětské piškoty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Babakekszek és piskóták