Best sellers, best peach Purees
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked peach Purees from the most sold to the least sold. You have 3 products to choose from. Customers have the most interest in HiPP BIO Fruit porridge with whole grain cereals - 6× 190 g, which you can buy for 12.99 € incl. VAT. If you’re intrested in peach Purees in terms of the highest reviews, then look at the peach Purees reviews and tests category.
All from 3
HiPP BIO Fruit porridge with whole grain cereals - 6× 190 g
12.99 €
11.39 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, does not contain soy, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 2.17 €/pcs -...
HiPP BIO Peach with pear from 4 - 6 months 6× 125 g
10.39 €
13.85 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, for babies from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, 6 pc(s) in the package - 1.73 €/pcs - from 13.85 €/1 kg
HELLO fruit snack with peaches 10× 190 g
7.73 €
4.07 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, 10 pc(s) in the package - 0.77 €/pcs - from 4.07 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Broskvové přesnídávky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Őszibarackos bébiételek