Best sellers, best non-diary Porridges
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked non-diary Porridges from the most sold to the least sold. You have 28 products to choose from. Customers have the most interest in HiPP BIO First cereal porridge oatmeal 200 g, which you can buy for 3.39 € incl. VAT. If you’re intrested in non-diary Porridges in terms of the highest reviews, then look at the non-diary Porridges reviews and tests category.
All from 28
GERBER Organic non-dairy porridge with biscuit flavour 9×200 g
34.65 €
19.25 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge multiple types, suitable for children from 7 months, does not contain soy, added vitamins and minerals and no added sugar - 3.85 €/pcs - from 19.25 €/1 kg
GERBER Organic non-dairy porridge with vanilla flavour 9×200 g
34.65 €
19.25 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge multiple types, suitable for children from 7 months, does not contain soy, added vitamins and minerals and no added sugar - 3.85 €/pcs - from 19.25 €/1 kg
HOLLE BIO Junior multigrain muesli with cereal flakes 3×250 g
13.90 €
18.53 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge multicereal, suitable for children from 10 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar and no added...
HOLLE Organic semolina porridge 3×250 g
13.90 €
18.53 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge semolina, suitable for children from 5 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar and no added salt...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Nemléčné kaše
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tejmentes pépek