Best sellers, best essential Oils for Aroma Diffusers
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked essential Oils for Aroma Diffusers from the most sold to the least sold. You have 339 products to choose from. Customers have the most interest in Saloos Eucalyptus 10ml, which you can buy for 3.89 € incl. VAT. If you’re intrested in essential Oils for Aroma Diffusers in terms of the highest reviews, then look at the essential Oils for Aroma Diffusers reviews and tests category.
All from 339
Nobilis Tilia Essential Oil Set Relax
21.90 €
2,737.50 €/l
Currently Unavailable
Essential Oil Set - Lavender and Grapefruit essential oils, suitable for diffuser, bath or massage
ALFAPUREO aroma oil Spicy Orange 100 ml
15.90 €
1.59 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, clove, orange and cinnamon notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 100 ml - 1.59 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Hot Apple 100 ml
15.90 €
1.59 €/10 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - multi-component, cinnamon and apple notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 100 ml - 1.59 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Jasmine Aquatic 100 ml
15.90 €
1.59 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, lemon, cedar, brown sugar, pepper, jasmine, mint and peony notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 100 ml - 1.59 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Cascades 200 ml
25.90 €
1.30 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, bergamot and lemon grass notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 200 ml - 1.30 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Spirit of Dubai 200 ml
41.90 €
2.10 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, amber, lemon, violet, grapefruit, blackcurrant, spices, lime, tangerine, jasmine, pepper, apple, saffron, softwood, strawberry, ginger, vanilla,...
ALFAPUREO aroma oil Milk Coffee 200 ml
25.90 €
1.30 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, milky notes, orient and vanilla notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 200 ml - 1.30 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Matcha Green Tea 100 ml
15.90 €
1.59 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, amber, clove, citrus fruits, green tea and jasmine notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 100 ml - 1.59 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Active Anti Tobacco 100 ml
15.90 €
1.59 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, sandalwood notes, can be used for: aroma diffusers, volume 100 ml - 1.59 €/10 ml
ALFAPUREO aroma oil Active Soft 100 ml
17.90 €
1.79 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, amber, tonka beans, jasmine, tangerine, orange, almond, vanilla, sandalwood, blackberry and rose notes, can be used for: aroma diffusers, volume...
ALFAPUREO aroma oil GetleMan 200 ml
40.90 €
2.05 €/10 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Essential Oil - multi-component, clove, citrus fruits, spices, cinnamon, apple, sandalwood, vetiver and geranium notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 200 ml -...
ALFAPUREO aroma oil GetleMan 100 ml
25.90 €
2.59 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, cedar, clove, citrus fruits, spices, cinnamon, apple, sandalwood, vetiver and geranium notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 100...
ALFAPUREO aroma oil Pino Aurelio 200 ml
41.90 €
2.10 €/10 ml
Currently Unavailable
Essential Oil - multi-component, softwood notes, can be used for: aroma diffusers, vegan, volume 200 ml - 2.10 €/10 ml
HEM Mystic Green Apple fragrance oil 10 ml
2.88 €
2.88 €/10 ml
In stock 4 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, apple notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 2.88 €/10 ml
HEM Mystic Levander fragrance oil 10 ml
3.30 €
3.30 €/10 ml
In stock > 20 pcs at the supplier's
Essential Oil - single-component, lavender notes, can be used for: baths, aroma lamps, aroma diffusers, volume 10 ml - 3.30 €/10 ml
AOMU Breath - inhalation stick for fresh breathing
Discounted -8 %
13.69 €
14.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inhaler Stick -
AOMU Intimity - inhalation stick for intimate moments
13.69 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Inhaler Stick -
ASHLEIGH & BURWOODE 12 ml EPICES ORIENTALES oriental spices
7.31 €
6.09 €/10 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, star anise, clove, nutmeg, cinnamon and orient notes, can be used for: aroma lamps, volume 12 ml - 6.09 €/10 ml
ASHLEIGH & BURWOODE 12 ml CITRON VERT ET BASILIC lime and basil
7.31 €
6.09 €/10 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil - multi-component, basil and lime notes, can be used for: aroma lamps, volume 12 ml - 6.09 €/10 ml
ASHLEIGH & BURWOODE 12 ml PIVOINE peony
7.31 €
6.09 €/10 ml
In stock > 10 pcs at the supplier's
Essential Oil - single-component, peony notes, can be used for: aroma lamps, volume 12 ml - 6.09 €/10 ml
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Esenciální oleje do aroma difuzérů
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illóolajok