Lip Balms
Lip Balms – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 241
VASELINE Aloe Vera 20 g
2.49 €
12.45 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: aloe Vera - 12.45 €/100 g
PURITY VISION Organic Lavender Lip Oil, 10ml
7.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: lavender, active ingredients: shea butter
MÁDARA Plum Lip Balm plum 15 ml
Great price
7.90 €
Save 0.73 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, scent: plum, active ingredients: shea butter
AVENE Cicalfate+ Renewing Lip Balm 10 ml
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing,
WELEDA Everon 4,8 g
5.90 €
122.92 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: shea butter - 122.92 €/100 g
LABELLO Overnight Care 4.8 g
from
3.14 €
76.88 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm nourishing, regenerating, scent: lavender, active ingredients: shea butter - from 76.88 €/100 g
REGINA Deer tallow lips and hands - chapstick
3.99 €
88.67 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, active ingredients: panthenol - 88.67 €/100 g
REGINA Deer tallow Chew lips and hands - chapstick
3.99 €
88.67 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating, active ingredients: panthenol - 88.67 €/100 g
KNEIPP Almond Lip Care 4,7 g
6.49 €
138.09 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: almond, - 138.09 €/100 g
L'OCCITANE Shea Butter Lip Balm 4,5 g
8.69 €
193.11 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, active ingredients: shea butter - 193.11 €/100 g
CARMEX Vanilla SPF15 Moisturising Lip Balm 4.25g
from
2.80 €
75.06 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: cocoa butter, lanolin and menthol - from 75.06 €/100 g
BEVIRO Lip Healer Balm Smokey Sage 4,2 g
5.69 €
135.48 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, - 135.48 €/100 g
Clover Lion Cannabis
2.49 €
55.33 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, - 55.33 €/100 g
LABELLO Hyaluron Lip Moisture Rose 5.2 g
5.39 €
103.65 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, flavour: mint, scent: mentol , active ingredients: shea butter, hyaluronic acid and menthol - 103.65 €/100 g
KNEIPP Hyaluron 4.7 g
6.49 €
138.09 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, - 138.09 €/100 g
CARMEX Lime 4,25 g
2.89 €
68 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: fruit, active ingredients: cocoa butter, lanolin and menthol - 68 €/100 g
DEER LION Watermelon
from
1.83 €
53.11 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: fruit, scent: fruit, - from 53.11 €/100 g
EUCERIN Acute Lip Balm 10 ml
12.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, active ingredients: panthenol
CARMEX Pomegranate 4,25 g
3.19 €
75.06 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, active ingredients: cocoa butter and lanolin - 75.06 €/100 g
SALOOS Bio Hydrating Lip Serum - Coconut 7 ml
5.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, flavour: coconut, scent: coconut, active ingredients: hyaluronic acid and seaweed
CARMEX Classic SPF15 Moisturising Lip Balm 4.25g
from
3.23 €
86.82 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, nourishing, scent: fragrance free, active ingredients: cocoa butter, lanolin and menthol - from 86.82 €/100 g
DEER LION Raspberry
from
2.03 €
53.11 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: raspberry, scent: fruit, - from 53.11 €/100 g
DEER LION Trešeň
from
2.03 €
53.11 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, flavour: cherry, scent: fruit, - from 53.11 €/100 g
EUCERIN Aquaphor SOS lip repair 10 ml
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm moisturizing, regenerating, scent: fragrance free, active ingredients: bisabolol and panthenol
In the category Lip Balms on Alza.sk, we currently have a total of 241 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Balzámy na rty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Ajakbalzsamok