Knitting Yarn
Knitting Yarn – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 609
Bellatex Baby One 100g, 544 light blue
2.20 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - classic acrylic yarn with anti-pilling, soft and delicate, non-milling, washable at 30°c, recommended needle size no. 4-5 mm - 2.20 €/100 g
Camilla natural 50g - 61 light purple
2.53 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 61 sv. purple - 5.06 €/100 g
Camilla natural 50g - 109 dark blue
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 109 tm. blue - 5.06 €/100 g
Wavy Diva Fine 100 g, 350 blue
2.71 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material microacrylic, 600 m winding, for needle size 3,5 mm and hook size 1,5 mm, blue colour - 2.71 €/100 g
Bellatex Papatya Batik 100g, 554-33 orange, brown
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 360 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, brown and orange - 2.87 €/100 g
Bellatex Angora Merino Papatya 100g, 8740 mustard
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - very fine yarn with merino wool with longer pile, washable at 30°c, recommended needle size no. 3-3,5 mm hook 2 mm - 2.87 €/100 g
Tera 100g - 87 light olive
2.12 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Tera 100g - 87 st. Olive - 2.12 €/100 g
Rainbow 50g - 770 turquoise, pink, purple
2.04 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Rainbow 50g - 770 turquoise, pink, purple - 4.08 €/100 g
SpagoYarn Rainbow 250g - 2 beige-black
9.77 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Yarn SpagoYarn Rainbow 250g - 2 beige-black - 3.91 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 935 burgundy
2.62 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 935 burgundy - 2.62 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 907 light grey
2.04 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 907 st. grey - 2.04 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 912 light blue
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 912 st. blue - 2.62 €/100 g
Camilla natural 50g - 230 light grey
2.53 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 230 sv. grey - 5.06 €/100 g
BELLATEX Papatya Cotton Blend batik 100 g, 1005 white, pink, green
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 225 m, for needle size 5 mm and hook size 3 mm, white, pink and green - 25.30 €/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 935 burgundy
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, red - 5.48 €/100 g
BELLATEX Yarn Papatya Batik 100 g - 554-21 white, grey, pink
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,36 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, white and grey - 2.87 €/100 g
VTC Yarn Maxi MT 100 g 4934 salmon
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 565 m, for needle size 2 mm and hook size 1,5 mm, pink - 5.36 €/100 g
VTC Yarn Maxi MT 100 g 4105 old pink
5.36 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 565 m, for needle size 2 mm and hook size 1,5 mm, pink - 5.36 €/100 g
Bellatex Yarn Díva 100 g yellow
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 100 g, material microacrylic, 35 cm, colour yellow - 2.53 €/100 g
Bellatex Yarn Díva 100 g purple
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - 100 g, material microacrylic, 35 cm, colour purple - 2.53 €/100 g
BELLATEX s. r. o. Yarn Everyday Batik 140 g - 74206 blue, white
4.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 350 m, for needle size 4 mm and hook size 3,5 mm, blue - 3.24 €/100 g
Lady de Luxe BATIK 100g - 604 white, grey
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Lady de Luxe BATIK 100g - 604 white, grey - 2.87 €/100 g
In the category Knitting Yarn on Alza.sk, we currently have a total of 609 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak