Knitting Yarn
Knitting Yarn – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 609
Bellatex Angora Gold Simli 100g, 27 light purple
2.87 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - very fine shimmering wool-blend yarn with longer pile for airy patterns, hand wash at 30°c, recommended needle size no. 3-6 mm hook 2-4 mm - 2.87 €/100 g
Jana 100g - 66 pink
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jana 100g - 66 pink - 2.78 €/100 g
Camilla natural 50g - 38 light pink
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Camilla natural 50g - 38 sv. pink - 5.06 €/100 g
VLNIKA Yarn Aura 100 g - 909 light blue
3.95 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 170 m, for needle size 3,5 mm and hook size 3 mm, blue - 3.95 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 304 pink, burgundy
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, red and pink - 3.16 €/100 g
Bellatex s. r. o. Yarn Jumbo Maxi 100g - 987 pea green
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn winter, hand washable at 40°C, recommended needle size No 9 mm - 2.62 €/100 g
Zincir 500g - 1251 red
7.69 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Yarn Zincir 500g - 1251 red - 1.54 €/100 g
Tera 100g - 1 white
2.12 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn Tera 100g - 1 white - 2.12 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 983 dark brown
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 983 tm. brown - 2.62 €/100 g
Jumbo 100g - 1102 light mustard
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 1102 st. Mustard - 2.53 €/100 g
DIVA batik 100g - 2130 white, light blue
2.71 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Yarn DIVA batik 100g - 2130 white, light. blue - 2.71 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 951 pinkish brown
2.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 951 pinkish brown - 2.04 €/100 g
DIVA batik 100g - 3307 white, beige, blue
2.71 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Yarn DIVA batik 100g - 3307 white, beige, blue - 2.71 €/100 g
Jumbo 100g - 1105 dark green
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo 100g - 1105 tm. green - 2.53 €/100 g
BELLATEX Papatya Cotton Blend batik 100 g, 1011 white, brown, green
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton and acrylic, 225 m, for needle size 5 mm and hook size 3 mm, white, orange and green - 25.30 €/100 g
BELLATEX Yarn Terezka 50 g - 118 mint
2.12 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 0,155 m, for needle size 3 mm and hook size 2 mm, green - 4.24 €/100 g
BELLATEX Yarn Pryia lurex 100 g - 313 blue
3.16 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 0,245 m, for needle size 4 mm and hook size 3 mm, blue - 3.16 €/100 g
BELLATEX Melange Wool 100 g - 9001 blue
2.53 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 170 m, for needle size 7 mm and hook size 5 mm, blue - 2.53 €/100 g
VTC Yarn Maxi MT 100 g 5353 cyan
5.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Yarn - material cotton, 565 m, for needle size 2 mm and hook size 1,5 mm, blue - 5.36 €/100 g
Lady NGM de luxe 100g - 922 light turquoise
2.04 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Yarn Lady NGM de luxe 100g - 922 st. turquoise - 2.04 €/100 g
Jumbo MAXI 100g - 926 dark turquoise
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn Jumbo MAXI 100g - 926 tm. turquoise - 2.62 €/100 g
BELLATEX SET 2 pcs Yarn Aja NGM 50 g, 901 black
2.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Yarn - material acrylic, 217 m, for needle size 3,5 mm and hook size 6 mm, black - 5.48 €/100 g
In the category Knitting Yarn on Alza.sk, we currently have a total of 609 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pletací příze
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kötőfonalak