Free
delivery
Kitchen & Household Supplies – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 1,094
GRIZLY Nut kernel mix 1000 g
Amazing Deal
15.90 €
Save 2.71 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 1000 g - 15.90 €/1 kg
Bery Jones Pecans 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pecan nut, 250 g - 35.96 €/1 kg
Guzzanti GZ 301
Amazing Deal
11.89 €
Save 2.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bagging Film 2 rolls, vacuum welders 28 cm x 600 cm, plastic 3D structure
Bery Jones Dark Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
12.70 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in high-quality dark chocolate (78%) with a cocoa solids content of at least 38%, a perfectly balanced combination of crunchiness and intense...
GymBeam Peanut butter 100% crunchy 340g
Amazing Deal
3.90 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 596 kcal per 100 g, weight 340 g - 11.47 €/1 kg
BOSCH HRG7361B1 Series 8
Discounted -11 %
1,129 €
1,279 €
In stock 5 pcs
Built-in Oven with steam function energy class A+, volume 71 l, quick preheat function, grille, steam feature, hot air, bottom heating and ventilator, Home Connect and Amazon...
Siguro Bamboo Line sliding sideboard, 32 x 37 cm
Great price
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cutlery Tray -
Bery Jones Cashew natural WW240 500g
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 20 €/1 kg
Bery Jones Hemp seed peeled 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - hemp, - 17.98 €/1 kg
AIR WICK Electric refill Life Scents Joyful Summer 19 ml
Amazing Deal
4.59 €
Save 1.10 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - refill, will keep your interior fresh for hours - 241.58 €/1 l
ETA Panther PRO 7250 90000
Amazing Deal
264.22 €
Save 65.68 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - Carpets, Hard floors and Linoleum, charging time: 5,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh, operating time: 60 min, hepa, container...
COCCOLINO Passion Fruit fragrance for the closet 3 pcs
Amazing Deal
3.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Closet Fragrance - filled with scented beads, release scent gradually, lasts up to 6 weeks, 3 bags per pack - 1.16 €/1 pc(s)
Allnature Organic Extra Virgin Olive Oil 1 l
Amazing Deal
14.90 €
Save 2.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oil volume 1000 ml - 14.90 €/1 l
FISKARS Knife sharpener Roll-Sharp Edge 1003098
Amazing Deal
16.49 €
Save 2.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Knife Sharpener - on knives, suitable for left and right-handed users, ceramic sharpening wheels, maintains the optimum blade angle, easy to clean, also suitable for thick blades,...
Bery Jones Crisp pads with strawberry filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, delicate strawberry filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Siguro Essential pepper or salt grinder
Great price
7.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Spice Grinder - Electric, for pepper or salt, ceramic grinding system, adjustable grinding coarseness, practical lighting, easy one-handed handling, 60 ml container, material...
AIR WICK Life Scents Laundry in the breeze 25 ml
Amazing Deal
5.49 €
Save 2.30 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Reed Diffuser - number of colours: 1, colour: transparent
Siguro Turbo Vac Star Pro BLDC VT-M450B
Great price
222.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all types of floors, charging time: 4 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh,...
Bery Jones Prunes 1kg
Great price
10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - plum, 1000 g - 10 €/1 kg
AEG 5000 SurroundCook TU5AB21FSB
Discounted -20 %
399 €
499 €
In stock > 5 pcs
Built-in Oven energy class A+, volume 72 l, grille, hot air, defrosting, bottom heating and pizza setting, telescopic sheet extension, oven cleaning hydrolytic, timer,...
Bery Jones Cashew Fractions 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew fractions, irregular pieces produced during the processing of kernels, nutritionally complete, great taste, suitable for cooking, baking, porridge, salads,...
Siguro EB-C150Y Cosy Nest
Great price
36.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Heating Pad - 60W, 150 × 80cm, 9 temperature settings, cord length of 1,8m,
Bery Jones Popular nut mix - rosemary and honey 500g
Great price
10.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, cashew, peanuts, para and macadamia nuts in honey, 500 g - 21 €/1 kg
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Great price
7.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 29.16 €/1 kg