Kitchen & Household Supplies – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 1,070
TENTO Family Extra Long 2 pcs
Amazing Deal
2.19 €
Save 1 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Paper Towels two-layer - 1.10 €/pcs - from 0.01 €/1 sheet
Bery Jones Peanuts in Wasabi 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
ETA Fortis 7224 90000
Amazing Deal
239 €
Save 60 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - antibacterial, for all types of floors, charging time: 6 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 4900 mAh, operating time: 45 min, hepa and water,...
AIR WICK Freshmatic Lavender 250 ml
Amazing Deal
4.29 €
Save 3.50 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - refill, will keep your interior fresh for hours - 17.16 €/1 l
Guzzanti GZ 302
Amazing Deal
8.19 €
Save 3.71 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vacuum Bags - 50pcs bags for vacuum foil welder, 20x30cm, 3D plastic structure
Siguro Verto E300SU
Great price
44.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Blender - input power 800W, speed settings: 5, maximum speed 150000 rev/min, mixing, number of blades: 4, turbo speed, leg material stainless steel, mixing vessel and...
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Bery Jones Flaxseed 1kg
Great price
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 3.49 €/1 kg
Bery Jones Mixed roasted, salted nuts 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew and macadamia nuts, 1000 g - 21.90 €/1 kg
ETA Gustus IV Smart Black 4128 90001
Amazing Deal
134.90 €
Save 55 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Food Mixer - planetary mixing method, input power 1200W, internal gears material metal, bowl volume 5,5 l, bowl material stainless steel, speed settings: 6, whipping , mixing...
SENCOR SHM 5215WH
Amazing Deal
18.90 €
Save 3 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Mixer power input 500 W, number of speeds: 5, dough hooks and whisks, white colour, features kneading, whipping , pulse switch and whisk release button
Siguro Bamboo Base, grit 400/1000 with guide and accessories
Great price
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sharpening Stone - on knives, chisels and axes, for wet grinding, double-sided grinding stone with 2 grits, grit 400 for initial sharpening of dull knives, Grit 1000 for fine...
Bery Jones White Quinoa 1kg
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - quinoa, - 6.79 €/1 kg
Bery Jones Dried cherries 100% natural 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - sour cherries, 500 g - 31 €/1 kg
GLADE Aerosol Santal wood from Bali 300 ml
Amazing Deal
2.99 €
Save 0.70 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 9.97 €/1 l
SENCOR SSC 3001YL
Amazing Deal
24.90 €
Save 4.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Steam Cleaner - input 1000 W, container volume 0,35 l, steam pressure 3 bar, vacuuming, low water level indicator
AIR WICK Electric refill Vanilla and shea butter 19 ml
Amazing Deal
4.29 €
Save 1.40 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - has a nutty scent of sweet vanilla and creamy shea butter, complemented by a light touch of lemon and orange - 225.79 €/1 l
Bery Jones Mixed nuts natural 1kg
Great price
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 1000 g - 21.90 €/1 kg
Bery Jones Mango dried Burkina Faso BIO 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
Bery Jones Cranberries in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 500 g - 25.80 €/1 kg
Bery Jones Papaya slices without SO2 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - papaya, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg