AlzaPlus+ deals - Kitchen & Household Supplies
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 2,132
Bery Jones Pine nuts 250g
Great price
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 63.60 €/1 kg
SENCOR SSI 3520RS
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clothes Iron steam, input 3100 W, sprinkling and thermostat, tank volume 280 ml, steam output 35 g/min, steam boost 170 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 2...
Bery Jones Giant Golden Raisins 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Pine nuts 500g
Great price
27.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural pine nuts, 500 g - 55.80 €/1 kg
Siguro DW-T352B Compact Wash
Great price
259.90 €
In stock > 5 pcs
Dishwasher - energy efficiency class F, noise level 58 dB,, child safety lock and overflow protection, touch control, interior lighting and dry AutoOpen, cutlery storage in...
LG DB976TKS
698 €
In stock > 5 pcs
Built-in Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 43 dB,, child safety lock and AquaStop, touch control, wash cycle indicator light and dry AutoOpen, cutlery storage in...
Bery Jones Peanuts in sugar and honey 1kg
Great price
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - peanuts in honey and sugar-coated, 1000 g - 9.99 €/1 kg
Siguro TURBOVac Star Pro Max Plus BLDC VT-P780L
Great price
399 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all types of floors, charging time: 4 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2500 mAh,...
LG DF587HVS
759 €
In stock > 5 pcs
Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 43 dB,, child safety lock and AquaStop, end-of-cycle chime, touch control and dry AutoOpen, cutlery storage in drawer, display,...
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 16.90 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled, roasted, 1kg
Great price
28.50 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled hazelnut, 1000 g - 28.50 €/1 kg
Bery Jones Unsweetened dried mango without SO2 1kg
Great price
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - mango, 1000 g - 22.90 €/1 kg
Bery Jones Dried Cranberries (Cranberry) 1kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Rohnson R-5795
Great price
32.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Blender - input power 900W, speed settings: 2, maximum speed 16000 rev/min, cutting, whisking and mixing, number of blades: 3, smooth speed control at the touch of a...
Bery Jones Mixture of finely salted nuts 1kg
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted and salted almond, cashew, peanuts and pecan nut, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Bery Jones Pineapple slices 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pineapple, 1000 g - 12.90 €/1 kg
COCCOLINO Frutti Rossi fragrances for the wardrobe 3 pcs
Amazing Deal
3.49 €
Save 0.46 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Closet Fragrance to the wardrobe - 1.16 €/1 pc(s)
AIR WICK Laundry and white orchid refill 20 ml
Amazing Deal
5.99 €
Save 1.66 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Diffuser Refill - orchid aroma, volume 20 ml - 299.50 €/1 l
STOP MOISTURE Aero 360° replacement tablets Triopack AROMA 3 x 450 g
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dehumidifier - replacement tablets, absorb excess moisture from the air, release a pleasant aroma
Rowenta IN5012F0 Clean It
151.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Carpet Cleaner - carpets and soft surfaces, bagless, with a capacity of 1,5 l, with cable, noise level: 79,8dB, water container and cleaning liquid
Siguro DW-F604W Efficlean
Great price
359.90 €
In stock > 5 pcs
Dishwasher - standard (60cm), freestanding, energy efficiency class C (75kWh), up to 14 place settings per cycle (ECO programme), noise emission class C (47dB), dual motor, 3 spray...
Siguro VH-F110B TURBOVac 11,1 V Wet&Dry Swift
Great price
42.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Handheld Vacuum - battery, for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, 75W, operating time: 20 min, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, HEPA, noise level:...
Tefal DT6131E0 Access Steam First
38.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Garment Steamer - power consumption 1300 W, steam output 20 g/min, fast heating, container volume 70 ml, cable length 2,6 m, colour: blue
WHIRLPOOL WFO 3O32 NPX
459 €
In stock > 5 pcs
Dishwasher - energy efficiency class D, noise level 42 dB,, overflow protection and AquaStop, end-of-cycle chime, cutlery storage in basket, display and adjustable dish racks,...