Health ORAL-B
Health ORAL-B – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 80
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
40.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 5.11 €/pcs - from 5.11 €/1 pc(s)
Oral-B AquaCare Pro Expert Series 6
Discounted -2 %
126.21 €
129.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - power: battery-powered
Oral-B CEUAIL D103.413.2K Spiderman Hbox PTHBR
39.87 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 2 modes, timer and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B Pro Kids Lion King
55.23 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 2 modes, battery indicator, spare heads: 1 pc(s), with mobile app
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs
49.37 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 6.17 €/ks - from 6.17 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids 6+ Disney Stitch 4 pcs
37.32 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package, suitable for children - 9.33 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids 6+ Marvel Spiderman 4 pcs
37.32 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package, suitable for children - 9.33 €/1 pc(s)
Oral-B Pro 3D White, 4 pcs
Discounted -6 %
25.20 €
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 6.30 €/pcs - from 6.30 €/1 pc(s)
Oral-B iO Interdental Clean 2 pcs
22.65 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 2 pc(s) in package - 11.33 €/ks - from 11.33 €/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White, Original Replacement Round Brush Heads, 8pcs
Discounted -3 %
68.43 €
70.78 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 8.55 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care Black, Genuine Replacement Round Brush Heads, 8pcs
Discounted -3 %
68.43 €
70.78 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 8.55 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean, genuine round replacement brush heads, 10 pcs
Discounted -5 %
78.43 €
83.28 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 10 pc(s) in package - 7.84 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care, Original Round Replacement Brush Heads, 8pcs
Discounted -3 %
68.43 €
70.78 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 8.55 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action Black Brush Heads, 12pcs
Discounted -4 %
55.40 €
58.28 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, single tuft brush, 12 pc(s) in package - 4.62 €/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White Black, Original Round Replacement Brush Heads, 8 Pcs
Discounted -3 %
68.43 €
70.78 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 8.55 €/1 pc(s)
Oral-B AquaCare Pro Expert Series 6
-8 % off new
114.90 €
New 126.21 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Electric Flosser - power: battery-powered
Oral-B Pro Cross Action, 6 pcs
28.89 €
On the way 2 pcs
Expected 03/10/2026
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 6 pc(s) in package - 4.82 €/pcs - from 4.82 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids Disney Angel – Lilo & Stitch
Discounted -27 %
66.53 €
91.61 €
Ordered on request
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B 3D White Brush Heads, 12pcs
Discounted -4 %
55.40 €
58.28 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, single tuft brush, 12 pc(s) in package - 4.62 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care Black, Genuine Round Replacement Brush Heads, 6-Pack
56.53 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 9.42 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean, Original Replacement Round Brush Heads, 6ct
56.53 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 9.42 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care, Genuine Replacement Round Brush Heads, 6-Pack
56.53 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 6 pc(s) in package - 9.42 €/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Sensitive, 4 pcs + Oral-B Pulsonic Sensitive, 4 pcs
47.90 €
Ordered on request
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Sonic Pulsonic, sonic type, 8 pc(s) in package - 5.99 €/pcs - from 5.99 €/1 pc(s)
Oral-B 3D White Advanced Luxe Perfection 75 ml Menthol
4.19 €
Currently Unavailable
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 75 ml - 55.87 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés