Health ORAL-B
Health ORAL-B – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 80
Oral-B Kids Frozen 2 Brush Heads for Electric Toothbrush, 4 pcs
18.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B for kids, 4 pc(s) in package, suitable for children - 4.72 €/pcs - from 4.72 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action White, 8 pcs
47.54 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 5.94 €/pcs - from 5.94 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Kids Ice Kingdom With Braun Design with Case
59.83 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 7600 movements per minute, 2 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care 4 pcs
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 9.98 €/ks - from 9.98 €/1 pc(s)
Oral-B iO Gentle Care Black 4 pcs
27.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 7 €/ks - from 7 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Sensitive Clean, 8 pcs
38.63 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 4.83 €/pcs - from 4.83 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Sensitive Clean, 4 pcs
19.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 4.97 €/pcs - from 4.97 €/1 pc(s)
Oral-B iO Radiant White Black 4 pcs
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 4 pc(s) in package - 9.98 €/ks - from 9.98 €/1 pc(s)
Oral-B Oxyjet MD20
71.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - 1 nozzle(s) per pack, 600ml tank, water flow rate regulation, power: mains-powered
Oral-B Pro Kids Spiderman, 4 pcs
Discounted -7 %
27.77 €
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package, suitable for children - 6.94 €/pcs - from 6.94 €/1 pc(s)
Oral-B Kids Ice Kingdom 2 Brush Heads for Electric Toothbrush, 4 pcs 2x
42.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B for kids, rotary type, 8 pc(s) in package, suitable for children - 5.36 €/ks - from 5.36 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action Black, 4 pcs
Discounted -6 %
25.20 €
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 6.30 €/pcs - from 6.30 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Cross Action White, 4 pcs
Discounted -6 %
25.20 €
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 6.30 €/pcs - from 6.30 €/1 pc(s)
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement Heads
15.72 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 4 pc(s) in package - 3.93 €/pcs - from 3.93 €/1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean Black 8 pcs
Discounted -3 %
63.87 €
65.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 7.98 €/ks - from 7.98 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Precision Clean, 8 pcs
44.46 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 8 pc(s) in package - 5.56 €/pcs - from 5.56 €/1 pc(s)
Oral-B Aquacare 4
125.33 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - Oxyjet technology - water enriched with air bubbles, helps improve gum health, unique on-demand mode - triggers water flow only when needed, 4 cleaning modes, 2...
Oral-B iO Kids Disney Stitch
Discounted -27 %
66.53 €
92.15 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B Pro Precision Clean, 4 pcs
25.57 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B Pro, 4 pc(s) in package - 6.39 €/pcs - from 6.39 €/1 pc(s)
Oral-B Pro Kids Lion King
55.23 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - rotary, 2 modes, battery indicator, spare heads: 1 pc(s), with mobile app
Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads + Oral-B Pulsonic Clean, 4 pcs - Replacement heads
40.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B, sonic type, 8 pc(s) in package - 5.11 €/pcs - from 5.11 €/1 pc(s)
Oral-B iO Kids Marvel Spiderman
Discounted -33 %
66.53 €
99.83 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Toothbrush - oral-b io, 3 modes, timer, pressure sensor and battery indicator, spare heads: 1 pc(s)
Oral-B iO Ultimate Clean 8 pcs black
Discounted -8 %
79.83 €
87.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toothbrush Replacement Head - for Oral-B iO, 8 pc(s) in package - 9.98 €/1 pc(s)
Oral-B AquaCare Pro Expert Series 6
Discounted -2 %
126.21 €
129.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electric Flosser - power: battery-powered
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés