Health Jukl
Health Jukl – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 189
Jukl Podbiel flower 50 g
3.30 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is podzbel with a positive impact on immunity and respiratory tract, single-species, weight 50 g - 66 €/1 kg
JUKL Clear Airways Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: mullein, plantain and thyme - 53.90 €/1 kg
JUKL Mallow flower 30 g
4.03 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is mallow flower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
Jukl - Hluchavka white flower 20 g
8.99 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is deaf clover with a positive impact on the respiratory tract, single-species, Czech, weight 40 g - 224.75 €/1 kg
JUKL Lung Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: camomile, strawberry and linden - 53.90 €/1 kg
JUKL Blood Cleansing Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: nettle, dandelion and yarrow - 53.90 €/1 kg
JUKL Safflower 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is safflower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Iceland lichen 50 g
3.17 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lichen with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Black Cranberry - Aronia fruit 50 g
2.56 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is chokeberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Bearberry leaf 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is bearberry with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Lomicam 30 g
4.26 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lomicamen with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Gentian root 50 g
4.13 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is gentian with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL Fenugreek root 50 g
2.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a nutmeg with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Upper Respiratory Tract Herbal Tea 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, wild thyme and thyme - 53.90 €/1 kg
Jukl Birch leaf 50 g
2.61 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is birch with a positive impact on detoxification and the kidneys and urinary tract, single-species, weight 50 g - 52.20 €/1 kg
JUKL Mochna foie gras 50 g
2.91 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a moss with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Cornflower 30 g
4.30 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is cornflower with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Black currant leaf 50 g
3.13 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is currants with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Elderflower infusion 50 g
2.61 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is sisal with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
Jukl Sea buckthorn fruit, 50 g
3.78 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 75.60 €/1 kg
JUKL Herbal Tea for Scaly Skin 100g
5.39 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: plantain, nettle and liquorice - 53.90 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés