Health Extrifit
Health Extrifit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 72
Extrifit Break! Protein Food, 900g, blueberry
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,20kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 26.56 €/1 kg
Extrifit Break! Protein Food, 900g, pineapple
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Puree - , 82,43kcal calories per 100g, 25g of protein per 100g - 26.56 €/1 kg
Extrifit Multi Chelate 6!, 90 capsules
20.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Multivitamin - multiminerals, 90 capsules, 30 daily doses, unflavored
Extrifit Sleep!, 60 capsules
15.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - combination of valerian (75 mg), Passionflower (62 g), hops (62 mg), heartwort (50 mg), lemon balm (37 g), Sea buckthorn (37 g) and L-Tryptophan (50 mg) in 1...
Extrifit CLA 1000 mg, 100 capsules
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - CLA, natural, 100 tablet(s) - 0.12 €/pcs
Extrifit Coenzyme Q10 30 mg, 100 capsules
13.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coenzym Q10 - Coenzyme Q10 (30 mg) supplemented with vitamin E (3.7 mg) in 1 capsule, lactose and gluten free, 100 capsules
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270g, strawberry banana
93.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - - 1.25 €/portion - from 41.37 €/1 kg
Extrifit Vita-E 400 IU, 100 capsules
13.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vitamin E E, 100 capsules, unflavored - 0.14 €/pcs
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270 g chocolate
93.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - - 1.25 €/portion - from 41.37 €/1 kg
Extrifit Lecithin 1200mg, 100 capsules
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fat burner - lecithin, natural, 100 tablet(s) - 0.11 €/pcs
Extrifit Electrolyte Salt Caps 150 cps
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - sodium, chloride, potassium, magnesium. professional electrolytes.
Extrifit Egg 100 1000 g
40.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein -, 78% protein, 33 servings, flavourless - 1.24 €/portion - from 38.95 €/1 kg
Extrifit Ashwagandha KSM-66® 90 cps
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - premium KSM-66® extract from ashwagandha root - 500 mg of extract and 25 mg of withanolides in each capsule.
Extrifit Exxe Iso Protein Bar 31% 4 x 65 g coconut
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - - 34.23 €/1 kg
Extrifit Long 80 Multiprotein, 2270g, choco coco
93.90 €
In stock > 5 pcs
Protein -, chocolate and coconut flavour - 1.25 €/portion - from 41.37 €/1 kg
Extrifit Aminoprime® Electrolytes 360g Melon Mojito
26.79 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrolytes - electrolyte drink, high electrolyte content, sugar-free, stimulant-free, contains sodium, chlorides, magnesium, 360g pack - 74.42 €/1 kg
Extrifit Aminoprime® Electrolytes 360g Lime
26.79 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrolytes - electrolyte drink, high electrolyte content, sugar-free, stimulant-free, contains sodium, chlorides, magnesium, 360g pack - 74.42 €/1 kg
Extrifit Aminoprime® Electrolytes 360g Berries
26.79 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electrolytes - electrolyte drink, high in electrolytes, sugar-free, stimulant-free, contains sodium, chlorides, magnesium, 360g pack - 74.42 €/1 kg
Extrifit Vita-B Complex 90 kps
Amazing Deal
14.54 €
Save 1.67 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Vitamin B
Extrifit E. Nox Shock 690 g apple
Great price
30.39 €
Save 2.17 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pre-Workout Supplement - NO supplement, use: before training, apple flavour, weight: 690 g - 44.04 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lékárna a zdraví
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészségmegőrzés