Groceries
Groceries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
4,248 from 4,255
Link Natural Products Samahan 10 sachets
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal and ayurvedic, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 40 g, composition of cumin, liquorice and ginger - 0.37 €/pcs - from 92.25 €/1 kg
GRIZLY Peanut butter with white chocolate 500 g
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, white chocolate flavour, 19.4 g protein per 100 g, 579 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 11.78 €/1 kg
Kompava LactoFree 90, 500g, chocolate
Great price
30.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey isolate, protein: 94 % 16 portions, chocolate flavour - 1.93 €/portion - from 61.80 €/1 kg
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.49 €/1 kg
GreenFood shaker 500ml
from
2.23 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shaker - with a volume of 0,5l, colour: green
PROM-IN CFM Pure Performance 1000g, milk with honey and cinnamon
Discounted -3 %
52.90 €
54.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 70.3% protein, 25 servings, flavour honey and cinnamon - 1.60 €/portion - from 52.90 €/1 kg
Kompava Wellness Daily Protein 2000g, chocolate-coconut
103.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - multi-ingredient, 65.96% protein, 57 servings, chocolate and coconut flavour - 1.82 €/portion - from 51.95 €/1 kg
Matcha Tea profi set Kaito
53.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha Set – complete set for the preparation of traditional Japanese matcha tea, set includes chawan, chashaku, chasen, whisk stand.
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 15.98 €/1 kg
Alpro Barista oat drink (horeca - gluten free) 1l
from
2.92 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 3.90 €/1 l
GymBeam Crea7in 300 g, peach ice tea
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine - complex, micronized, gluten free and vegan, flavoured, powder, total weight 300 g - 59.67 €/1 kg
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Sizeandsymmetry Creatine Creapure® Caps
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - creapure, gluten free, no added sugar and vegan, natural, capsules, storage temperature from 10 to 25 °C
Czech ghee Ghee BIO 1000 ml
23.12 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ghee - flavour natural, - 23.12 €/1 l
Gymbeam Almond Butter 100% 340g
9.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, natural, 25 g protein per 100 g, 650 kcal per 100 g, weight 340 g - 29.12 €/1 kg
Extrifit Agrezz 20 x 20.8 g raspberry
30.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pre-Workout Supplement - kicker, use: before training, raspberry flavour, weight: 416 g - 74.28 €/1 kg
Bery Jones Tasting set mix 380g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box
PROM-IN CFM Pure Performance 2250 g, caramel with honey
Discounted -5 %
104.90 €
110.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - whey, concentrate, 73.6% protein, 56 servings, flavour caramel and honey - 1.40 €/portion - from 46.62 €/1 kg
Ehrmann Foodie 400ml, chocolate
from
2.91 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - nutritionally complete food in the form of a chocolate-flavoured drink, 400 ml
GymBeam Beef Protein 1000 g, chocolate
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein - beef, chocolate flavour - 0.88 €/portion - from 28.90 €/1 kg
Extrifit Creatine Germany 300 g
23.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Creatine monohydrate - creapure, natural, powder, total weight 300 g, storage temperature to 25 °C - 79.67 €/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg
Bery Jones Apricots freeze-dried 60 g
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 60 g - 124.83 €/1 kg
GRIZLY Fitness mix 1000 g
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew and hazelnut, 1000 g - 10.90 €/1 kg
In the category Groceries on Alza.sk, we currently have a total of 4257 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Potraviny a nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Élelmiszerek