Cheap sea Bath Salts
On this page you will find sea Bath Salts at the lowest prices, more so all sea Bath Salts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is SALT HOUSE Bath Salt 500 g marked at 2.69 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 10
SALT HOUSE Bath Salt 500 g
2.69 €
0.54 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, smoothing, soothing and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 500 g -...
SALT HOUSE for joint pain 400 g + 20 ml
3.89 €
0.97 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, soothing and warm, use: women's and men's, weight: 400 g - 0.97 €/100 g
Herbal Therapy Seven Herbs salt bath, 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt -, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
BEN & ANNA Cornflower 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Goodbye Stress 500 g
6.69 €
1.34 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.34 €/100 g
KNEIPP Back Comfort 500 g
7.49 €
1.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, softening, softening, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
KNEIPP Pure Relaxation 600 g
Amazing Deal
8.09 €
1.35 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, soothing, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.35 €/100 g
Lamur Dead Sea salt with diamond, 500 g
12.28 €
2.46 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, antioxidant, cleaning, exfoliating, massage, relaxing, nourishing, soothing, strengthening, softening, abrasive, refreshing, antifungal and...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Mořské soli do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tengeri fürdősók