Cheap filter Coffee
On this page you will find filter Coffee at the lowest prices, more so all filter Coffee ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Seli Caffe Standard, ground coffee, 200g V517588 marked at 2.93 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 148
Minges Klassisch, Ground Coffee, 756g
New arrival
17.16 €
22.70 €/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Coffee - ground, coffee blend mix, origin: South America, Central America and Asia, roasted in: Germany, roast: medium - 22.70 €/1 kg
Coffee for the road Arabicámo 500 g
17.41 €
34.82 €/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil and Mexico, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 34.82 €/1 kg
Golden Grain Marie, 500 g
from
16.21 €
37.18 €/kg
Currently Unavailable
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Slovakia, roast: medium - from 37.18 €/1 kg
Coffee for the road Kávovandro 500 g
18.72 €
37.44 €/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil and India, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 37.44 €/1 kg
COFFEE Colombia, La Riviera, Pink Bourbon, Washed, 200g
18.79 €
93.95 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Slovakia, roast: light - 93.95 €/1 kg
Covim Intenso, 1000 g
19.46 €
19.46 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, roasted in: Italy, roast: medium - 19.46 €/1 kg
DON PEPE Castillo - Caturra 500g X1 grains
19.99 €
37.93 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, - 37.93 €/1 kg
Coffee for travel Decaf 500 g
20.03 €
40.06 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Coffee - beans, 100 % arabica and caffeine‑free, origin: Colombia, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 40.06 €/1 kg
Leros TUCANCITOS & Cafeteros Colombia Geisha filter coffee, 150 g whole beans
New arrival
20.49 €
136.60 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Czech Republic, roast: light - 136.60 €/1 kg
Amigos Caffe Qualita Extra Bar, 1000g
20.49 €
19.70 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 19.70 €/1 kg
Amigos Caffe Qualitá Verde Bar, 1000g
20.49 €
19.70 €/kg
Currently Unavailable
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 19.70 €/1 kg
Café Sati Fortissimo beans, 1000g
21.39 €
21.39 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % robusta, origin: Africa, roasted in: France, roast: medium - 21.39 €/1 kg
Amigos Caffe Qualitá Espresso, 1000g
21.49 €
20.66 €/kg
Currently Unavailable
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 20.66 €/1 kg
COFFEE Colombia, Nestor Lasso, Bourbon Aji, washed, 200g
21.90 €
109.50 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Slovakia, roast: light - 109.50 €/1 kg
Lavazza Caffe Crema Gustoso OVERFILL, 1100g
21.90 €
19.91 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: South America, Africa and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 19.91 €/1 kg
DON PEPE Caturra 500g X1 grain
21.99 €
41.73 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Colombia, - 41.73 €/1 kg
Amigos Caffe Il Mingardi S Premium, 1000g
22.19 €
21.34 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 21.34 €/1 kg
Lucaffé Espresso Crema, grain, 1000g
New arrival
22.99 €
22.11 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 22.11 €/1 kg
Lucaffé Der Pate, grain, 1000g
23.19 €
22.30 €/kg
On the way > 5 pcs
Expected 28/09/2026
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Brazil, Costa Rica and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 22.30 €/1 kg
San Marco SUPREMO, 1000 g
24.59 €
24.59 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Mixture of different origins, - 24.59 €/1 kg
Café Sati Désir d'Or, 1000g
24.90 €
24.90 €/kg
Currently Unavailable
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America and Central America, roasted in: France, roast: medium - 24.90 €/1 kg
Kafista "Ethiopia Essence" - Coffee beans, 100% Arabica Single Origin Coffee 2 × 250 g
25.36 €
50.72 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Italy, roast: medium - 50.72 €/1 kg
JACOBS Origins Brazil & Colombia, 1000g
from
22.66 €
25.90 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: South America, roast: medium - from 25.90 €/1 kg
AlzaCafé, beans, 4x250g
Great price
25.90 €
25.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, Costa Rica, Honduras and Colombia, roast: medium - 25.90 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Káva na filtr
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Filterkaffee
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Filterkaffee