Cheap filter Coffee
On this page you will find filter Coffee at the lowest prices, more so all filter Coffee ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Seli Caffe Standard, ground coffee, 200g V517588 marked at 2.93 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 148
Coffee for travel Decaf 250 g
11.30 €
45.20 €/kg
In stock 3 pcs at the supplier's
Coffee - beans, 100 % arabica and caffeine‑free, origin: Colombia, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 45.20 €/1 kg
Coffee Plant FLOW Blossom, Speciality, 250g
11.49 €
45.96 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Poland, roast: light - 45.96 €/1 kg
Hard Beans Summer Blend Filter, Speciality, 250g
11.49 €
45.96 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Ethiopia and Colombia, roasted in: Poland, roast: light - 45.96 €/1 kg
Hard Beans Apple Washed Blend Filter, Speciality, 250g
11.49 €
45.96 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Kenya, roasted in: Poland, roast: light - 45.96 €/1 kg
COFFEE Colombia Popayan, Decaf for filter, beans, 200g
11.79 €
58.95 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Slovakia, roast: light - 58.95 €/1 kg
Roasted filter coffee, 250 g beans
11.89 €
47.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Kenya, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 47.56 €/1 kg
Corsini Single Brasile Santos ground 250 g
11.89 €
47.56 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: Italy, - 47.56 €/1 kg
AlzaCafé Colombia Popayan Decaf, 250g
Great price
11.90 €
47.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - whole bean, select, decaffeinated, 100% Arabica, variety: Caturra, origin Colombia, altitude 1500 - 2070m above sea level, roasted in Slovakia, medium roast, flavour...
Mamacoffee El Progreso, 250g
12.19 €
48.76 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Nicaragua, roasted in: Czech Republic, roast: medium - 48.76 €/1 kg
Coffee Plant FLOW Jungle Fruit Filter, Speciality, 250g
12.49 €
49.96 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Ethiopia and Uganda, roasted in: Poland, roast: light - 49.96 €/1 kg
Coffee Plant FLOW Juicy Fruit Filter, Speciality, 250g
12.49 €
49.96 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Ethiopia and Uganda, roasted in: Poland, roast: light - 49.96 €/1 kg
Coffee Plant FLOW Very Berry Filter, Specialty, 250g
12.49 €
49.96 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Ethiopia and Rwanda, roasted in: Poland, roast: light - 49.96 €/1 kg
Bialetti Cofee Press P, ground, 300g
12.89 €
36.83 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, 100 % arabica, origin: Italy, roasted in: Italy, - 36.83 €/1 kg
AlzaCafé Ethiopia Dimtu Guji 250 g
Great price
12.90 €
51.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Slovakia, roast: medium - 51.60 €/1 kg
Café Sati Ouganda Colobus Blend beans, 500g
12.90 €
25.80 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, coffee blend mix, origin: Uganda, roasted in: France, roast: medium - 25.80 €/1 kg
Café Sati Brésil Seleçao Alfenas beans, 500g
12.90 €
25.80 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, roasted in: France, roast: medium - 25.80 €/1 kg
Café Sati Heure Exquise beans, 500g
12.90 €
25.80 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Brazil, Ethiopia and Guatemala, roasted in: France, roast: medium - 25.80 €/1 kg
AlzaCafé Colombia, 250g
Great price
12.90 €
51.60 €/kg
In stock > 5 pcs
Coffee - beans, 100 % Arabica, origin: Colombia, roasted in: Czech Republic, City Roast, 250 g - 51.60 €/1 kg
Hard Beans Columbia El Vergel Filter 250 g Decaf
New arrival
13.19 €
52.76 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Colombia, roasted in: Poland, roast: light - 52.76 €/1 kg
Kafista "Ethiopia Essence" - Coffee Beans, 100% Arabica Single Origin Coffee 250 g
13.29 €
53.16 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Italy, roast: medium - 53.16 €/1 kg
Lavazza Crema E Gusto ground 2 × 250 g
13.59 €
27.18 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - ground, coffee blend mix, origin: South America and Asia, roasted in: Italy, roast: medium - 27.18 €/1 kg
COFFEE PANAMA Finca Hartman Boquete Lily, natural, 200g
13.59 €
67.95 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Panama, roasted in: Slovakia, roast: light - 67.95 €/1 kg
doubleshot Flirt 300 g
13.69 €
45.63 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - selection, 100 % arabica, origin: Costa Rica, roasted in: Czech Republic, - 45.63 €/1 kg
AlzaCafé Ethiopia Bensa, 250g
Great price
13.90 €
55.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coffee - beans, 100 % arabica, origin: Ethiopia, roasted in: Czech Republic, roast: light - 55.60 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Káva na filtr
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Filterkaffee
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Filterkaffee