Cheap bath Salts
On this page you will find bath Salts at the lowest prices, more so all bath Salts ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is SALT HOUSE Bath Salt 500 g marked at 2.49 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 37
SALT HOUSE Bath Salt 500 g
2.49 €
0.50 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, smoothing, soothing and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 500 g -...
Allnature Epsom Salt Lavender 500 g
from
2.46 €
0.58 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - Epsom, antibacterial, cleaning, moisturising, muscle relaxation, soothing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - from 0.58 €/100 g
EVA NATURA Foot bath salt (30% urea) 400 g
3.29 €
0.82 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, contains urea, use: women's and men's, weight: 400 g - 0.82 €/100 g
SALT HOUSE for joint pain 400 g + 20 ml
3.89 €
0.97 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, soothing and warm, use: women's and men's, weight: 400 g - 0.97 €/100 g
Allnature Epsom Salt Mint 1 kg
from
4.25 €
0.50 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - Epsom, cleaning, exfoliating, moisturising, relaxing, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 1000 g - from 0.50 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - jasmine and lemon 400 g
5.09 €
1.27 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.27 €/100 g
Allnature Epsom Salt Vitamin C 1 kg
from
4.58 €
0.54 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - Epsom, cleaning, moisturising, regenerating, muscle relaxation, soothing and relaxation, contains vitamin C, use: women's and men's, weight: 1000 g -...
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - rose 400 g
5.79 €
1.45 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.45 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - eucalyptus 400 g
6.09 €
1.52 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.52 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - lavender 400 g
6.09 €
1.52 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.52 €/100 g
Herbal Therapy Argan oil bath salt 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - moisturising and softening, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
Herbal Therapy Seven Herbs salt bath, 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt -, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
Herbal Therapy Snake venom bath salt 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - regenerating, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
LIFTEA Black Kala Namak salt 600 g
6.29 €
1.05 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Himalayan, regenerating, relaxing, soothing and relaxation, use: women's and men's, weight: 600 g - 0.52 €/pcs - from 1.05 €/100 g
BEN & ANNA Cornflower 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Perfect Rest 500 g
6.54 €
1.31 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.31 €/100 g
KNEIPP Lavender Dreaming Bath Salt 500 g
6.54 €
1.31 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - vegan, regenerating and soothing, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.31 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Goodbye Stress 500 g
6.69 €
1.34 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.34 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Bath salt chamomile, motherwort, calendula 1200 g
Amazing Deal
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Encouraging salt with sage 1200 g
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Calming salt with lavender 1200 g
Great price
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
KNEIPP Good Night 600 g
7.39 €
1.23 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - bitter, regenerating, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.23 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Soli do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdősók