Body Sprays URIAGE
Body Sprays URIAGE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 4
URIAGE Bariéderm-Cica Drying Repairing Spray 100 ml
Amazing Deal
10.90 €
Save 6.29 €
10.90 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, regenerating and soothing, alcohol-free and fragrance-free, dermo, 100 ml volume - 10.90 €/100 ml
URIAGE Xémose SOS Anti-Itch Mist 200 ml
16.90 €
8.45 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Spray - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free and sulphate-free, dermo, 200 ml volume - 8.45 €/100 ml
URIAGE Bariésun Moisturizng Kid Spray SPF50+ 200 ml
16.90 €
8.45 €/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 8.45 €/100 ml
URIAGE Bariésun Invisible Spray Unscented SPF50+ 200 ml
20.90 €
10.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 10.45 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tělové spreje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testpermetek