Body Care URIAGE
Body Care URIAGE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 84
URIAGE Cold Cream Protective Cream 100 ml
Discounted -13 %
12.90 €
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing and protective, 100 ml - 12.90 €/100 ml
URIAGE Dépiderm Anti-dark Spot Intensive Care 30 ml
23.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women, skin type: normal and mixed, effect: moisturising, 30 ml - 79.67 €/100 ml
URIAGE Age Lift Protective Smoothing Day Cream SPF 30 40 ml
32.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive and mature, effect: moisturising, nourishing and anti-wrinkle, 40 ml
URIAGE Gentle Deodorant 50 ml
9.69 €
Currently Unavailable
Deodorant - for both women and men, roll-on, hypoallergenic, long-lasting, volume: 50 ml - 19.38 €/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 200 ml
Amazing Deal
8.09 €
Currently Unavailable
Shower Oil - for women, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising, regenerating, nourishing, softening and soothing,...
URIAGE Extra-Rich Dermatological Gel 500 ml
9.49 €
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive and dry skin, moisturising and hypoallergenic, formula: dermo, 500 ml volume - 1.90 €/100 ml
URIAGE Solid Cleansing Cream 125 g
5.39 €
Currently Unavailable
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, for everyday use, includes active ingredients such as proteins,...
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 1000ml
Great price
20.39 €
Save 6.10 €
Currently Unavailable
Shower Oil - unisex, suitable for normal skin, cleaning, moisturising, hypoallergenic, regenerating, softening and soothing, fragrance-free, 1000 ml volume - 2.04 €/100 ml
URIAGE Extra-Rich Dermatological Gel 1000ml
14.09 €
Currently Unavailable
Shower Gel - suitable for sensitive skin, cleaning, moisturising and soothing, 1000 ml volume - 1.41 €/100 ml
URIAGE Cica Daily Repairing Cream Concentre 50 ml
Great price
20.90 €
Save 14.49 €
Currently Unavailable
Face Cream for women, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, regenerating, lifting and revitalising, 50 ml - 41.80 €/100 ml
URIAGE Age Absolu Redensifying Rosy Cream 50 ml
36.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women, skin type: oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, nourishing and regenerating, 50 ml - 73.80 €/100 ml
URIAGE Bariésun Silky Lotion SPF50+ 100 ml
Discounted -13 %
12.90 €
14.90 €
Currently Unavailable
Sun Lotion with SPF 50, 100 ml volume - 12.90 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tělová kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kozmetikumok