Best sellers, best sea Bath Salts
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked sea Bath Salts from the most sold to the least sold. You have 10 products to choose from. Customers have the most interest in SALT HOUSE Bath Salt 500 g, which you can buy for 2.69 € incl. VAT. If you’re intrested in sea Bath Salts in terms of the highest reviews, then look at the sea Bath Salts reviews and tests category.
All from 10
SALT HOUSE Bath Salt 500 g
2.69 €
0.54 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, smoothing, soothing and relaxation, contains dead Sea Salt, use: women's and men's, weight: 500 g -...
SALT HOUSE for joint pain 400 g + 20 ml
3.89 €
0.97 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - from the Dead Sea, moisturising, regenerating, relaxing, soothing and warm, use: women's and men's, weight: 400 g - 0.97 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Goodbye Stress 500 g
6.69 €
1.34 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, relaxing and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.34 €/100 g
KNEIPP Pure Relaxation 600 g
Amazing Deal
8.09 €
1.35 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, vegan, soothing, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 600 g - 1.35 €/100 g
Herbal Therapy Seven Herbs salt bath, 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bath Salt -, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
BEN & ANNA Cornflower 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
Lamur Dead Sea salt with diamond, 500 g
12.28 €
2.46 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, antioxidant, cleaning, exfoliating, massage, relaxing, nourishing, soothing, strengthening, softening, abrasive, refreshing, antifungal and...
KNEIPP Back Comfort 500 g
7.49 €
1.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, softening, softening, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Mořské soli do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tengeri fürdősók