Best sellers, best bath Salts
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked bath Salts from the most sold to the least sold. You have 37 products to choose from. Customers have the most interest in Kneipp Eucalyptus Bath Salt 500 g, which you can buy for 7.49 € incl. VAT. If you’re intrested in bath Salts in terms of the highest reviews, then look at the bath Salts reviews and tests category.
All from 37
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - lavender 400 g
6.09 €
1.52 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.52 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Bath salt chamomile, motherwort, calendula 1200 g
Amazing Deal
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Epsom salt - jasmine and lemon 400 g
5.09 €
1.27 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 400 g - 1.27 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Encouraging salt with sage 1200 g
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BOHEMIA GIFTS Calming salt with lavender 1200 g
Great price
7.39 €
0.62 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxation, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.62 €/100 g
BEN & ANNA Rose 300 g
6.39 €
2.13 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, contains rose, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
Lamur Dead Sea salt with diamond, 500 g
12.28 €
2.46 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - from the Dead Sea, mineral, antioxidant, cleaning, exfoliating, massage, relaxing, nourishing, soothing, strengthening, softening, abrasive, refreshing, antifungal and...
KNEIPP Back Comfort 500 g
7.49 €
1.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, softening, softening, relaxation and warm, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
Herbal Therapy Argan oil bath salt 1200 g
6.24 €
0.52 €/100 g
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath Salt - moisturising and softening, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.52 €/100 g
Zablocka Iodine Bromine Bath Salt 1200 g
7.99 €
0.67 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, moisturising, regenerating and unclogs sinuses, use: women's and men's, weight: 1200 g - 0.67 €/100 g
Zablocka Thermal Iodine Bromine salt for bathing, scrubbing, inhalation, compresses, 1000 g
11.90 €
1.19 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - iodobromine, mineral, regenerating, soothing and antifungal, use: women's and men's, weight: 1000 g - 1.19 €/100 g
KNEIPP Bath Salt Good Night 500 g
7.48 €
1.50 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - vegan, relaxing, soothing, softening and relaxation, use: women's and men's, weight: 500 g - 1.50 €/100 g
Allnature Epsom Salt Matricaria 1 kg
from
7.10 €
0.84 €/100 g
Currently Unavailable
Bath Salt - Epsom, exfoliating, moisturising, regenerating, unclogs sinuses, muscle relaxation and peeling, use: women's and men's, weight: 1000 g - from 0.84 €/100 g
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Soli do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdősók