Best sellers, best bath Oils & Salts
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked bath Oils & Salts from the most sold to the least sold. You have 142 products to choose from. Customers have the most interest in Kneipp Eucalyptus Bath Salt 500 g, which you can buy for 7.49 € incl. VAT. If you’re intrested in bath Oils & Salts in terms of the highest reviews, then look at the bath Oils & Salts reviews and tests category.
All from 142
Kneipp Goodbye Stress Bath Oil 100ml
Great price
6.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath oil - with a charming aroma of water mint with rosemary, natural composition in organic packaging - 6.69 €/100 ml
TESORI d'ORIENTE White Musk Bath Cream 500 ml
6.09 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and relaxation, 500 ml volume - 1.22 €/100 ml
TESORI d'ORIENTE Byzantium Bath Cream 500 ml
5.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - almond, for women and men, moisturising and softening, 500 ml volume - 1.12 €/100 ml
MIXA Baby Foaming Bath Oil 400 ml
Great price
6.69 €
Save 0.60 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, 400 ml volume - 1.67 €/100 ml
Nobilis Tilia Baby bath foam Matylda 200 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, 200 ml volume - 6.45 €/100 ml
Glibbi Boom Duha
5.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children
KNEIPP Magic Shell
5.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - for children, formula: vegan - 6.22 €/100 g
ZIAJA Baby Bath Oil Fish 370 ml
Discounted -8 %
4.59 €
4.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, moisturising, protective, nourishing, softening and soothing, 370 ml volume - 1.24 €/100 ml
EVA NATURA Soothing bath foam with fir oil 750 ml
3.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising and soothing, formula: vegan, 750 ml volume - 0.44 €/100 ml
TESORI D'ORIENTE Ikigai 500 ml
6.49 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, cleaning, moisturising, regenerating and refreshing, 500 ml volume - 1.30 €/100 ml
KNEIPP Glückliche Auszeit 400 ml
Great price
6.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for women and men, moisturising, nourishing, softening and relaxation, formula: vegan, 400 ml volume - 1.52 €/100 ml
KNEIPP Sneezer 200 ml
5.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, moisturising, nourishing and soothing, formula: vegan, 200 ml volume - 2.80 €/100 ml
BEN & ANNA Cornflower 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
KNEIPP Muskel Entspannung 400 ml
5.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - mint and eucalyptus, for women and men, moisturising, regenerating and soothing, formula: vegan, 400 ml volume - 1.50 €/100 ml
SEBAMED BABY Baby foam bath 200 ml
6.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - chamomile, for children, cleaning, moisturising, protective, nourishing and soothing, formula: dermo, 200 ml volume - 3.10 €/100 ml
CRAZE Inkee Paw Patrol
2.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 5.98 €/100 ml
KNEIPP Unterwasserparty
5.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - grape, for women and men, moisturising, regenerating and soothing, formula: vegan - 2.83 €/100 g
Simba Glibbi Universe Water Bombs 9 pcs
15.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath bomb - for children, relaxation - 44.03 €/100 g
AVEENO Soothing Bath Soak 8 × 42 g
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt - dermo, moisturising, hypoallergenic and regenerating, use: women's and men's, weight: 336 g - 1.99 €/pcs - from 4.73 €/100 g
MALIZIA Amber and Orchidea 1 l
New arrival
3.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - orchid, for women and men, moisturising, regenerating, relaxing, nourishing and relaxation, 1000 ml volume - 0.33 €/100 ml
CRAZE Inkee Hello Kitty 3 × 15 g
from
2.80 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath bomb - peach, for children, brightening and refreshing, formula: vegan - from 0.93 €/pcs - from 4.11 €/100 g
Schupp Bath oil - spruce needles 200 ml
14.75 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Bath oil - regenerating and relaxing, volume 1000 ml - 1.48 €/100 ml
Nobilis Tilia Joy Bath Oil 200 ml
15.34 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Bath oil bath oil, refreshing scent for fatigue - 7.67 €/100 ml
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky do koupele
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fürdőtermékek