Perfume Water DIOR
Perfume Water DIOR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 35
DIOR Homme Intense EdP 150 ml
153.90 €
In stock 1 pcs
Eau de Parfum - main type of fragrance: woody - 102.60 €/100 ml
DIOR Hypnotic Poison EdP 50 ml
Discounted -2 %
104.90 €
107.90 €
In stock 3 pcs
Eau de Parfum women´s - 209.80 €/100 ml
DIOR J'adore L'Or EdP 50 ml
Discounted -4 %
146.90 €
153.90 €
In stock 5 pcs
Eau de Parfum women´s - 293.80 €/100 ml
DIOR Sauvage Eau de Parfum EdP 30 ml
75.90 €
In stock > 5 pcs
Eau de Parfum - for men, aromatic main scent, bergamot and vanilla, volume 30 ml - 253 €/100 ml
DIOR Addict Peachy Glow Eau de Parfum EdP 50 ml
125.89 €
In stock 5 pcs
Eau de Parfum women´s - 251.78 €/100 ml
DIOR J'Adore L´Or Essence de Parfum 35 ml
-6 % off new
107.90 €
New 115.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Eau de Parfum women´s - 308.29 €/100 ml
DIOR Miss Dior Eau de Parfum EdP 100 ml
143.90 €
Currently Unavailable
Eau de Parfum women´s - 143.90 €/100 ml
DIOR Joy By Dior EdP 50 ml
Amazing Deal
113.90 €
Save 24.10 €
Currently Unavailable
Eau de Parfum women´s - 227.80 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Parfémované vody
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Eau de parfum (EDP, parfümvíz)