Most expensive perfumes & Fragrances CAROLINA HERRERA
This page includes the most expensive perfumes & Fragrances CAROLINA HERRERA, or more specifically all products from the category perfumes & Fragrances CAROLINA HERRERA sorted from the most expensive to the cheapest. This way, the most luxurious pieces can stand out. At the moment, the most expensive product is CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EdP 150 ml, which costs 159.90 € incl. VAT. Check it out, you may like it. Or you’ll get inspired.
All from 61
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EdP 150 ml
159.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Eau de Parfum women´s - 106.60 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EdP 150 ml
Great price
159.90 €
In stock 4 pcs
Eau de Parfum women´s - 106.60 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Very Good Girl EdP 150 ml
146.90 €
In stock 1 pcs
Eau de Parfum women´s - 97.93 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl EdP 150 ml
141.90 €
Currently Unavailable
Eau de Parfum women´s - 94.60 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Polka Paradise EdP 80 ml
137.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 171.36 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Very Good Girl Elixir EdP 80 ml
135.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 169.88 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy Cobalt Elixir EdP 100 ml
129.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, pepper and vanilla, volume 100 ml - 129.90 €/100 ml
CAROLINA HERRERA La Bomba EdP 80 ml
124.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 156.13 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush Elixir EdP 80 ml
119.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 149.88 €/100 ml
CAROLINA HERRERA 212 VIP Rosé Elixir EdP 80 ml
118.90 €
In stock 5 pcs
Eau de Parfum women´s - 148.63 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy Le Parfum EdP 150 ml
118.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, leather main fragrance, volume 150 ml - 79.27 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy Extreme EdP 150 ml
117.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - for men, leather main fragrance, volume 150 ml - 78.60 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl EdP Set 90 ml
Amazing Deal
116.90 €
Save 14.60 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Perfume Gift Set contains: EdP 80 ml, mini EdP 10 ml
CAROLINA HERRERA Very Good Girl EdP 80 ml
Great price
116.90 €
Save 17.10 €
In stock 1 pcs
Eau de Parfum women´s - 146.13 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EdP 80 ml
114.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 143.63 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush EdP Set 90 ml
Discounted -1 %
109.90 €
111.90 €
Currently Unavailable
Perfume Gift Set contains: EdP 80 ml, EdP 10 ml
Carolina Herrera Good Girl EdP 80ml
108.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 136.13 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl EdP Set 190 ml
107.90 €
Currently Unavailable
Perfume Gift Set contains: EdP 80 ml, EdP 10 ml, Body Lotion 100 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy EdT 150 ml Refillable
104.90 €
In stock 4 pcs
Eau de Toilette for Him - 69.93 €/100 ml
CAROLINA HERRERA 212 VIP Rosé EdP 80 ml
103.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 129.88 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Good Girl EdP 100 ml Refillable
Discounted -2 %
102.90 €
105.90 €
Currently Unavailable
Eau de Parfum women´s - 102.90 €/100 ml
CAROLINA HERRERA 212 Men NYC Parfum EdP 100 ml
101.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum - 101.99 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy Le Parfum EdP 100 ml
99.90 €
Currently Unavailable
Eau de Parfum - for men, leather main fragrance, volume 100 ml - 99.90 €/100 ml
CAROLINA HERRERA Very Good Girl Glam EdP 50 ml
Great price
98.90 €
Save 5.35 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eau de Parfum women´s - 197.80 €/100 ml
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Parfémy a vůně
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Parfümök