Baking & Confectionery Supplies GRIZLY

Baking & Confectionery Supplies GRIZLY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.

Continue
All from 80
GRIZLY Banana slices 1000 g - Dried Fruit
GRIZLY Banana slices 1000 g
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - banana, 1013 g - 7.89 €/1 kg
GRIZLY Cashew cream 100% fine 500 g - Nut Cream
GRIZLY Cashew cream 100% fine 500 g
Great price 9.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, cashew, natural, 15.3 g protein per 100 g, 574 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 18.78 €/1 kg
GRIZLY Macadamia nuts 250 g - Nuts
GRIZLY Macadamia nuts 250 g
8.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural macadamia nuts, 250 g - 33.16 €/1 kg
GRIZLY Hazelnut cream 500 g - Nut Cream
GRIZLY Hazelnut cream 500 g
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 15 g protein per 100 g, 646 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 29.80 €/1 kg
GRIZLY Cane sugar 1000 g - Sugar
GRIZLY Cane sugar 1000 g
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sugar - cane, energy value 399 kcal /100g, weight 1 kg - 2.89 €/1 kg
GRIZLY Gluten-free oat flour 1000 g - Flour
GRIZLY Gluten-free oat flour 1000 g
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - gluten-free, 1000 g - 4.49 €/1 kg
GRIZLY Buckwheat flakes 1000 g - Flakes
GRIZLY Buckwheat flakes 1000 g
5.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flakes - flavour natural, weight 1 kg, 1530 kJ per 100 g - 5.49 €/1 kg
GRIZLY Cashew Natural ww320 premium 1000 g - Nuts
GRIZLY Cashew Natural ww320 premium 1000 g
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 1000 g - 12.90 €/1 kg
GRIZLY Nut kernel mix 500 g - Nuts
GRIZLY Nut kernel mix 500 g
8.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew, para, hazelnut and pecan nut, 500 g - 16.38 €/1 kg
GRIZLY Student mix 500 g - Nuts
GRIZLY Student mix 500 g
7.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, peanuts and hazelnut, 500 g - 15.58 €/1 kg
GRIZLY Rice flakes 1000 g - Cereals
GRIZLY Rice flakes 1000 g
Great price 4.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - flavour natural, weight 1 kg, 1489 kJ per 100 g - 4.39 €/1 kg
GRIZLY Pistachia by @mamadomisha 200 g - Nut Cream
GRIZLY Pistachia by @mamadomisha 200 g
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, pistachio, white chocolate flavour, 14.1 g protein per 100 g, 570 kcal per 100 g, weight 250 g - 39.96 €/1 kg
GRIZLY Cranberries dried halved 1000 g - Dried Fruit
GRIZLY Cranberries dried halved 1000 g
8.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 1000 g - 8.29 €/1 kg
GRIZLY Pears without added sugar 500 g - Dried Fruit
GRIZLY Pears without added sugar 500 g
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - pear, 500 g - 16.98 €/1 kg
GRIZLY Pistachio flour 250 g - Flour
GRIZLY Pistachio flour 250 g
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - pistachio, 250 g - 51.60 €/1 kg
GRIZLY Porridge Salty karemel by @mamadomisha 300 g - Rice Porridge
GRIZLY Porridge Salty karemel by @mamadomisha 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 431 kcal - 21.30 €/1 kg
GRIZLY Sunflower seeds shelled 1000 g - Seeds
GRIZLY Sunflower seeds shelled 1000 g
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - sunflower, - 3.69 €/1 kg
GRIZLY Coconut flour BIO 1000 g - Flour
GRIZLY Coconut flour BIO 1000 g
4.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - coconut, 1000 g - 4.99 €/1 kg
GRIZLY Salted roasted cashews 1000 g - Nuts
GRIZLY Salted roasted cashews 1000 g
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 1000 g - 13.90 €/1 kg
GRIZLY Cashew nuts in salted caramel with honey 500 g - Nuts
GRIZLY Cashew nuts in salted caramel with honey 500 g
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew roasted and in honey, 500 g - 21.80 €/1 kg