Truck SONAX
Truck SONAX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 153
Sonax Profiline Interior Cleaner - Brusher
92.29 €
In stock 2 pcs
Interior Cleaner - universal, for carpet, plastics, odour remover, volume 10l - 9.23 €/1 l
Sonax Multistar - concentrate
119.90 €
In stock 1 pcs
Interior Cleaner - universal, for bodywork and interior, 10l
SONAX Air Conditioner Cleaner Green Lemon, 100ml
11.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car AC Cleaner -, easily and quickly removes the causes of odor from the air conditioning system. With a fresh scent of green lemon. Very quick and easy to use: just 15 minutes and...
Sonax Winter washer fluid - concentrate 5l
32.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid preventing nozzles from freezing and wiping the wipes, with the fragrance of lemon - 6.42 €/1 l
Sonax Winter washer fluid -20°C 5l
16.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 3.38 €/1 l
SONAX Air Conditioner Cleaner 100ml
11.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car AC Cleaner -, easily and quickly removes the causes of odor from the air conditioning system. With a fresh scent of green lemon. Very quick and easy to use: just 15 minutes and...
SONAX Xtreme Summer Washer Refill 1:100, 250ml
10.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - highly concentrated washer additive, removes insects, oil, carbon black, silicone, phosphate-free - 42.76 €/1 l
SONAX Summer Washer Fluid - Lemon Rocks - for direct use 5l
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 2.38 €/1 l
Sonax Winter washer fluid - concentrate 1l
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - preventing the nozzles and the wipers from freezing, with the smell of lemon - 7.99 €/1 l
SONAX Summer Washer Fluid Concentrate 1:100 - Lemon Rocks - 250ml
8.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - highly concentrated detergent additive, removes insects, oil, smut, silicone, phosphate-free - 34.36 €/1 l
Sonax Summer washer fluid concentrate 1:100 0,25l
9.03 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - concentrate, volume 250 ml - 36.12 €/1 l
Sonax Winter Washer Fluid -20°C 2l
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 2000 ml - 5 €/1 l
Sonax Summer washer fluid - concentrate 1:10 citrus 1l
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - concentrate, volume 1000 ml - 7.99 €/1 l
SONAX Injection and carburettor cleaner, 250ml
9.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - serves to prevent problems such as starting, engine idling, weak engine response to throttle position, and power loss
SONAX Diesel Fuel System Cleaner, 250ml
9.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - ensures optimal combustion, removes deposits from the injection and combustion chambers of the piston, cleans the entire fuel system, protects against...
SONAX Octane Boost, 250ml
9.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - increases the octane number from 2 to 3 units, protects the catalytic converter and sensors, also suitable for turbo engines
SONAX Oil additive, 250ml
11.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - an anti-friction agent producing a highly resistant sebum on all friction and slippery surfaces
SONAX Diesel Protection System-Common Rail, 250ml
10.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance improves lower quality diesel and ensures the best performance for the modern diesel system, the lubrication of diesel fuel
SONAX Fuel System Cleaner petrol, 250ml
9.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - for cleaning your fuel system, clean the carburettor and valves, for the impellers and passages and piston heads
SONAX - 50 ml
3.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lock Defroster - thaws and lubricates locks and prevents further freezing, just apply a few drops directly to the lock
Sonax Profiline Modeline for paintwork cleaning - 100 g
49.39 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clay - rust remover and cleaner, 100g
Sonax Profiline Clay Disc 150 mm
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Clay - rust remover and cleaner, 150mm
Sonax Profiline Clamping Plate - 125 mm
42.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Grinding Wheel Holder - for processing laminate floors and mineral materials, diameter 210 mm, hole diameter 30 mm, number of teeth 60, the shape of the teeth of TF, disc thickness...
SONAX Xtreme detailer
21.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Wax -, Liquid,, for body
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Doplňky do kamionu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kamionos felszerelések