Cheap coolants G12
On this page you will find coolants G12 at the lowest prices, more so all coolants G12 ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is My Car Antifreeze G12 pink -35°C, 1l marked at 3.79 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 9
My Car Antifreeze G12 pink -35°C, 1l
3.79 €
3.79 €/l
Currently Unavailable
Coolant G12 (Type D) - ready to use, for passenger cars, pink colour, freeze protection up to 35 °C, boiling protection up to 150 °C, volume 1000 ml - 3.79 €/1 l
Fridex G Plus G12 Ready -30°C 1L red
4.79 €
4.79 €/l
Currently Unavailable
Coolant - Fridex G Plus Ready, -30°C, 1l, Red, G12 - 4.79 €/1 l
Fridex G Plus G12 Ready -30°C 3L red
Amazing Deal
6.49 €
2.16 €/l
Currently Unavailable
Coolant - Fridex G Plus Ready -30°C 3L red G12 - 2.16 €/1 l
Valeo Protectiv 100 G12, 1 l yellow
6.69 €
6.69 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coolant G12 (Type D) - concentrate, for passenger cars, yellow, freeze protection up to -35 °C, boiling protection up to 150 °C, volume 1000 ml - 6.69 €/1 l
Fridex G Plus G12 1l red
8.02 €
8.02 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coolant - Fridex G PLUS 1l red G12 - 8.02 €/1 l
My Car Antifreeze G12 pink -35°C, 5l
9.69 €
1.94 €/l
Currently Unavailable
Coolant G12 (Type D) - ready to use, for passenger cars, pink colour, freeze protection up to 35 °C, boiling protection up to 150 °C, volume 5000 ml - 1.94 €/1 l
Fridex G Plus G12 3l red
13.90 €
4.63 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coolant - Fridex G PLUS 3l red G12 - 4.63 €/1 l
Valeo Protectiv Organic 50 G12, 5 l red
14.49 €
2.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coolant G12 (Type D) - ready to use, for passenger cars, red, freeze protection up to -35 °C, boiling protection up to 145 °C, volume 5000 ml - 2.90 €/1 l
Valeo Protectiv 50 G12, 5 l yellow
14.59 €
2.92 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Coolant G12 (Type D) - ready to use, for passenger cars, yellow, freeze protection up to -35 °C, boiling protection up to 150 °C, volume 5000 ml - 2.92 €/1 l
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Chladicí kapaliny G12
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
G12 fagyállók