34" ASUS TUF Gaming VG34WQML5A
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 250 Hz
Response time 0.5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 4000:1
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 3 ×
Colour gamut
sRGB 1.3 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.7 cm
Height 54.1 cm
Depth 25 cm
Weight 8.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 31 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 31 W
Code:  WA043v299a1
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" ASUS TUF Gaming VG34WQML5A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" ASUS TUF Gaming VG34WQML5A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" ASUS TUF Gaming VG34WQML5A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" ASUS TUF Gaming VG34WQML5A