27" Philips 27E3U7903/00
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 5K Ultra HD
Resolution 5120 × 2880
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 210 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 500 cd/m2
Native contrast 2000:1
Surface display Anti-Glare
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, ThunderBolt
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.1, Thunderbolt 4
Data interface USB-C, RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 1, Thunderbolt 4
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
Thunderbolt / USB 4 1 ×
USB 3.2 Gen 1 4 ×
USB 2 ×
Colour gamut
Adobe RGB 99.5 %
sRGB 160 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 62.4 cm
Height 56.6 cm
Depth 17.6 cm
Weight 8.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Warranty
Extended warranty Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 25 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WC118a12c40
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27E3U7903/00
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E3U7903/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E3U7903/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E3U7903/00