4Slim
We can deliver 4Slim products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 17
4Slim 100% strawberry jam 280 g
4.57 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Jam - 100% fruity with no added sugar, no preservatives and no added substances - 16.32 €/1 kg
4Slim Flapjack Chocolate 55 g
1.98 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 382 kcal per 100g - 36 €/1 kg
4Slim Peanut butter with Belgian chocolate 500 g
11.27 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Butter - - 22.54 €/1 kg
4Slim Chicory original 1,2 kg
14.52 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Syrup - 1200 g, flavour natural
4Slim Chicory topping salted caramel 330 g
Great price
5.82 €
Save 0.36 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Syrup - 330 g, flavour salted caramel
4Slim Flapjack salted caramel 55 g
1.97 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Flapjack , nutritional value 371 kcal per 100g - 35.82 €/1 kg
4Slim Pecan topping salted caramel 700 g
11.26 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - 700 g, flavour salted caramel
4Slim Chicory topping chocolate flavour 330 g
6.55 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Syrup - 330 g, chocolate flavour
4Slim Erythritol 300 g
from
3.90 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 300 g - from 14.33 €/1 kg
4Slim Erythritol 2 x 300 g
7.69 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 600 g - 12.82 €/1 kg
4Slim Xylitol 300 g
6.29 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sweetener - xylitol, powder, unflavored, weight 300 g, 239.96 calories per 100 g - 20.97 €/1 kg
4Slim Chicory sweetener natural 1,2 kg
13.04 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sweetener - liquid, weight 1200 g, 166 calories per 100 g, sugars 8 g - 10.87 €/1 kg
4Slim 100% apricot jam 280 g
5.69 €
Currently Unavailable
Jam - 100% fruity with no added sugar, no preservatives and no added substances - 20.32 €/1 kg
4Slim 100% plum jam 280 g
6.07 €
Currently Unavailable
Jam - 100% fruity with no added sugar, no preservatives and no added substances - 21.68 €/1 kg
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza