49" Philips 49BDL4150D
Show alternatives
Product accessories
Manufacturer website
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 49 " (124.46 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Refresh rate 60 Hz
Response time 8 ms
Maximum brightness 500 cd/m2
Native contrast 1100:1
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort, VGA, DVI
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Data interface RJ-45 (LAN), Micro USB, mPCIe, 2.5mm RS232C connector
Data interface standards USB 2.0
Audio interface headphone input, S/PDIF, 3.5mm IR connector
HDMI 3 ×
DVI 1 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
USB 2 ×
Features and functions
Features Pivot
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 194 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 110.42 cm
Height 63.7 cm
Depth 6.54 cm
Weight 20.9 kg
VESA mounting 400×400
Packaging
Cables included RS232, Cable for infrared sensor
Code:  WC144s7
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 49" Philips 49BDL4150D
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 49" Philips 49BDL4150D
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 49" Philips 49BDL4150D