34" Philips 34M2C5501A
Buy with code ALZADNI25
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 180 Hz
Response time 0.5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 4000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB-B
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 4 ×
Colour gamut
Adobe RGB 91 %
sRGB 126 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Picture In Picture (PiP), Picture-by-picture (PbP)
Equipment Rear lights
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 80.8 cm
Height 43.4 cm
Depth 31.1 cm
Weight 8.61 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Warranty
Extended warranty 3-year warranty even for businesses, Pick-up & Return
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 48 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 72 W
Typical power consumption 47.8 W
Code:  WC130b8a65b
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" Philips 34M2C5501A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" Philips 34M2C5501A/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" Philips 34M2C5501A/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" Philips 34M2C5501A/00