32" CHiQ L32QM10V
+ 2 roky predĺžená záruka
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Buy with code ALZADNI20
Price Guarantee
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, HLG
Maximum brightness 220 nt
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian, English
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay, Prima+, SledováníTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast, DLNA
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.84 cm
TV height 44.77 cm
TV depth 19.96 cm
TV weight 3.5 kg
Height without stand 42.07 cm
Depth without stand 6.92 cm
Base width / leg spacing 32.48 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Titanium
Audio
Speaker performance 16 W
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 26 W
Typical power consumption 26 W
Power outlet type
Code:  JT900a01k
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
CHiQ, Changhong Europe Electric s.r.o., Severní 2439, 288 02 Nymburk, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" CHiQ L32QM10V
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" CHiQ L32QM10V
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" CHiQ L32QM10V
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" CHiQ L32QM10V