27" Philips 27E1N1600AE
Buy with code ALZADNI25
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 350 cd/m2
Native contrast 1500:1
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface USB-C
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
USB 3.2 Gen 1 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free, Power Delivery, HDR
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 65 W
Width 61.7 cm
Height 48.3 cm
Depth 22 cm
Weight 5.75 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WC120a93l7
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27E1N1600AE
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1600AE/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1600AE/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E1N1600AE/00