27" Philips 27E1N1300AE
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1300:1
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface USB
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 2 ×
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Power Delivery
Equipment Speakers, Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 65 W
Width 61.7 cm
Height 48.3 cm
Depth 22 cm
Weight 5.85 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 18.8 W
Code:  WC1191b
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" Philips 27E1N1300AE
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1300AE/00
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" Philips 27E1N1300AE/00
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" Philips 27E1N1300AE/00