AlzaPlus+ zľavy - Dermokozmetika
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 81
URIAGE Xémose Anti-itch Soothing Oil Balm 500 ml
Cenová bomba
22,90 €
Ušetríte 8,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový olej – dámsky, hydratačný, regeneračný, vyživujúci a upokojujúci, na citlivú a suchú pokožku, vyhotovenie dermo, objem 500 ml - 4,58 €/100 ml
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 500 ml
Super cena
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťový olej – hydratačný, upokojujúci a čistiaci, vyhotovenie dermo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 500 ml - 3,38 €/100 ml
URIAGE DS Hair Kerato-Reducing Treatment Shampoo 150 ml
13,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, objem 150 ml, dermo - 9,27 €/100 ml
URIAGE DS Hair Anti-Dandruff Treatment Shampoo 200 ml
13,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Šampón – tekutý, na všetky typy vlasov, objem 200 ml, dermo - 6,95 €/100 ml
URIAGE Hyséac Cleansing Gel 500 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – zmatňujúci a čistiaci, vyhotovenie dermo, objem 500 ml - 3,78 €/100 ml
URIAGE Roséliane CC Cream SPF50+ 40 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
CC krém – denný, hydratačný, upokojujúci, rozjasňujúci, tónovací a regeneračný, unisex, objem 40 ml - 47,25 €/100 ml
URIAGE Bariéderm-Cica Cleansing Gel 200 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – upokojujúci a čistiaci, na citlivú pleť, vyhotovenie dermo, objem 200 ml - 6,45 €/100 ml
URIAGE Gyn-8 Soothing Cleansing Gel 100 ml
Super cena
9,49 €
Ušetríte 5,30 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Gél na intímnu hygienu – dámsky, upokojujúci a čistiaci, pomáha proti podráždeniu, použitie je každodenné, objem 100 ml - 9,49 €/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
30,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – účinok hydratačný a regeneračný, dermo, bez farbív, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 103 €/100 ml
URIAGE DS Hair Regulating Anti-Dandruff Lotion 100 ml
17,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy unisex – vyhotovenie: dermo, na všetky typy vlasov, regenerácia, objem 100 ml - 17,90 €/100 ml
URIAGE DS Regulating Foaming Gel 150 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – upokojujúci a čistiaci, na citlivú a suchú pleť, vyhotovenie dermo, objem 150 ml - 8,60 €/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Gel-Cream 40 ml
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťový gél – vhodný na citlivú, normálnu a suchú pleť, vyhotovenie: dermo, pre vekovú skupinu 18+ - 42,25 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Eye Contour Cream 15 ml
14,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Očný krém – hydratačný, dermo, dámsky, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 15 ml - 99,33 €/100 ml
URIAGE Bariéderm-Cica Drying Repairing Spray 100 ml
Cenová bomba
10,90 €
Ušetríte 6,29 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Telový sprej – vhodný na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, regeneračný a upokojujúci, bez alkoholu a bez parfumovania, dermo, objem 100 ml - 10,90 €/100 ml
URIAGE Xémose PSO Soothing Concentrate 150 ml
15,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová emulzia – dámska, na suchú pleť, dermo, objem 150 ml - 10,60 €/100 ml
URIAGE Bébé 1st Anti-itch Cleansing Oil 500 ml
Super cena
14,90 €
Ušetríte 6,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprchový olej – detský, masážny a upokojujúci, na citlivú a suchú pokožku, vyhotovenie dermo, objem 500 ml - 2,98 €/100 ml
URIAGE Xémose Lipid-Replenishing Anti-Irritation Cerat 200 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Telový krém – vyživujúci a upokojujúci, dermo, na suchú pokožku, na suchú pokožku, na každodenné použitie, aktívne látky bambucké maslo, objem 200 ml - 9,45 €/100 ml
URIAGE Bariéderm Cica Dermatological Oil 100 ml
15,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Masážny olej 100 ml – unisex, vhodný na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, na strie, bez parfumovania, aktívne látky bisabolol, dermo - 15,90 €/100 ml
URIAGE Bébé 1st Cradle Cap Care Cream 40 ml
Super cena
9,59 €
Ušetríte 3,80 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na vlasy – vyhotovenie: dermo, na všetky typy vlasov, objem 40 ml - 23,98 €/100 ml
URIAGE Gyn-Phy Refreshing Gel Intimate Hygiene 500 ml
17,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Gél na intímnu hygienu – dámsky, upokojujúci a hypoalergénny, pomáha proti podráždeniu, použitie je každodenné, dermo, nekomedogénny, k aktívnym látkam patria kyselina mliečna, s...
URIAGE Eau Thermale Serum Booster H.A 30 ml
22,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci a ochranný, dermo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 76,33 €/100 ml
URIAGE Bébé 1st Cleansing Cream 1000 ml
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci krém – vyhotovenie: dermo, denný a nočný, s objemom 1000 ml, typ pleti: citlivá - 1,99 €/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
24,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – denný a nočný variant, pre ženy, dermo, objem 30 ml - 83 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Glow Up Water Essence 100 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová esencia – vyhotovenie dekoratívne a dermo, účinok hydratačný a rozjasňujúci, unisex, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť