AlzaPlus+ zľavy - Potreby na kúpanie a hygienu
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 91
Sponzorované
WELEDA Skin Food 75 ml
11,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Telový krém – hydratačný, vyživujúci, zjemňujúci a upokojujúci, na suchú pokožku, na citlivú a suchú pokožku, bez parfumovania, objem 75 ml - 14,92 €/100 ml
Sponzorované
MIXA Balm Cica+, viacúčelový regeneračný balzam s 12 % glycerínom, pantenolom a skvalánom, 50 ml
7,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Telový balzam – Mixa balzam Cica+, multifunkčný regeneračný balzam s 12 % glycerínom, pantenolom a skvalánom - 15,98 €/100 ml
Sponzorované
WELEDA Skin Food Light 75 ml
10,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Telový krém – hydratačný, ochranný, vyživujúci, zjemňujúci a upokojujúci, na suchú pokožku, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, bez farbív a bez...
HiPP Babysanft ochranný krém na každodennú starostlivosť o zadoček 75 ml
5,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na zapareniny – vhodný od narodenia, objem 75 ml - 7,72 €/100 ml
DETTOL Kids Náplň do bezdot. dávkovača mydla Zabávač 250 ml
3,79 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské mydlo vhodné od narodenia – náhradná náplň, na každodenné použitie, antibakteriálny, čistiaci a hydratačný účinok, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku,...
HiPP Babysanft sprchovací gél 400 ml
8,29 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský sprchový gél – vhodný od narodenia, čistiaci, pre normálnu pokožku, svieža vôňa, objem 400 ml - 2,07 €/100 ml
DETTOL Kids Náplň do bezdot. dávkovača mydla Dobrodruh 250 ml
3,99 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské mydlo vhodné od 3 rokov – náhradná náplň, na každodenné použitie, čistiaci, ochranný a zjemňujúci účinok, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, kvetinová vôňa,...
HiPP Babysanft prírodný pleťový olej 200 ml
6,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský olej antioxidačný a ochranný, vhodný pre normálnu pokožku, - 3,10 €/100 ml
DETTOL Kids náplň do bezdotyk. dávkovača mydla Zabávač 3× 250 ml
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské mydlo vhodné od 3 rokov – náhradná náplň, na každodenné použitie, antibakteriálny, čistiaci a hydratačný účinok, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, citrusová...
PALMOLIVE Naturals For Kids Shower Gél 750 ml
5,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský sprchový gél – vhodný od narodenia, hydratačný a vyživujúci, pre normálnu pokožku, kvetinová vôňa, objem 750 ml - 0,80 €/100 ml
FRIDABABY DermaFrida FlakeFixer
Super cena
15,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Hrebeň – vhodný na jemné a detské vlasy, materiál plast, plastové štetiny, biela a modrá farba, 3 kusy v balení
DETTOL Kids náplň do bezdotyk. dávkovača mydla Dobrodruh 3× 250 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské mydlo vhodné od 3 rokov – náhradná náplň, na každodenné použitie, čistiaci, ochranný a zjemňujúci účinok, na mastnú, normálnu, zmiešanú a suchú pokožku, kvetinová vôňa,...
HiPP Babysanft telové mlieko na suchú pokožku 300 ml
7,89 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské telové mlieko účinok: hydratačný a regeneračný, vhodné pre normálnu pokožku - 2,63 €/100 ml
HiPP Babysanft detský šampón s kondicionérom 200 ml
5,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský šampón – vhodný od narodenia, tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez parfumovania, bez silikónu a s neutrálnym pH, objem 200 ml, vegan - 2,70 €/100 ml
HiPP Babysanft - Pena na umývanie Kačica, náhradná náplň, 250 ml
4,09 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pena do kúpeľa pre deti – účinok čistiaci, hydratačný a zvláčňujúci, na citlivú a normálnu pokožku, vyhotovenie vegánske, objem 250 ml - 1,64 €/100 ml
HiPP Babysanft pena do kúpeľa pre celú rodinu 1 l
10,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pena do kúpeľa pre deti – účinok hydratačný, vyživujúci a zvláčňujúci, na citlivú pokožku, vyhotovenie vegánske, objem 1000 ml - 1,04 €/100 ml
HiPP Babysanft Jemný šampón 200 ml
5,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský šampón – vhodný od narodenia, tekutý, na jemné vlasy, objem 200 ml - 2,70 €/100 ml
WELEDA Nechtíkový dojčenský krém na zadoček 75 ml
8,39 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na zapareniny – hypoalergénny, vhodný od narodenia, objem 75 ml - 11,19 €/100 ml
ELMEX Kids cvičná kefka pre deti (0–3 roky), mix farieb
5,49 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – detská kefka vyvinutá špeciálne na šetrné čistenie prvých zubov, malá hlavička kefky, mäkké zaoblené vlákna, ergonomicky tvarovaná rukoväť, nemožno vybrať farebný...
TEPE Kids Extra Soft (od 6 rokov), 4 ks
6,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – pre najmenšie deti, ultrajemná, zabraňuje poraneniu ďasien
Schauma Kids šampón & balzam Raspberry 400 ml
5,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský šampón – vhodný od 1 mesiaca, tekutý, na všetky typy vlasov, zloženie bez sulfátu, objem 400 ml - 1,45 €/100 ml
FROSCH EKO Senses 2v1 300 ml
3,39 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detský šampón – vhodný od narodenia, tekutý, na jemné vlasy, zloženie bez parabénu, bez silikónu a s neutrálnym pH, objem 300 ml, vegan - 0,57 €/ks - od 1,13 €/100 ml
MERIDOL Multipack 3 ks
10,18 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Zubná kefka – špeciálne vyvinutá na ideálnu starostlivosť nielen o zuby, ale aj ďasná
HiPP Babysanft pleťové mlieko 350 ml
6,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Detské telové mlieko účinok: hydratačný, regeneračný, vyživujúci a zjemňujúci, obsahuje bambucké maslo - 1,77 €/100 ml