AlzaPlus+ zľavy - Čistiace prostriedky do kúpeľne
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 85
Sponzorované
CILLIT BANG Odstraňovač vodného kameňa do kúpeľne 750 ml
3,49 €
4,65 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Odstraňovač vodného kameňa – na čistenie kúpeľne - 4,65 €/1 l
Naša značka
AlzaEco Citrus na kúpeľne 3 l
Super cena
8,99 €
3 €/l
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – tekutý, na odstránenie vodného kameňa, mastnoty a organických nečistôt z kúpeľňových povrchov, citrusová vôňa, nezaťažuje domáce septiky ani čističky odpadových...
DETTOL Dezinfekčný sprej na povrchy Original 3× 500 ml
11,90 €
7,93 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – do kuchyne, bez chlóru, v spreji, objem 1500 ml - 3,97 €/ks
SAVO Original 4 kg
8,19 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – univerzálna, bez aplikátora
Ceresit Obnovovač škár Reno Fuge, 7 ml
od
5,26 €
812,86 €/kg
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Škárovacia hmota – odolná proti presakovaniu vody, určená do interiéru, biela farba
CILLIT BANG Spray, žiadna pleseň 750 ml
3,79 €
5,05 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Odstraňovač plesní – na rôzne povrchy s bielidlom
FROSCH EKO Čistič vodného kameňa s malinovým octom 500 ml
3,49 €
6,98 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Odstraňovač vodného kameňa – do kúpeľne, objem 500 ml - 6,98 €/1 l
CILLIT BANG Čistiaci sprej do kúpeľne 750 ml
3,79 €
5,05 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – bez chlóru, leštenie, odstraňovanie vodného kameňa, odstraňovanie hrdze a čistenie, forma čističa: tekutina, aplikácia sprejom, objem 750 ml - 5,05 €/1 l
CILLIT BANG Čistiaci a dezinfekčný sprej 750 ml
3,79 €
5,05 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – s chlórom, odmasťovanie, forma čističa: tekutina, aplikácia sprejom, objem 750 ml - 5,05 €/1 l
FROSCH EKO Hygienický čistič levandule 500 ml
3,89 €
7,78 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – vegan, bez chlóru, odstraňovanie vodného kameňa a čistenie, forma čističa: tekutina, aplikácia sprejom, objem 500 ml - 7,78 €/1 l
CILLIT BANG Odstraňovač vodného kameňa 750 ml
3,79 €
5,05 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Odstraňovač vodného kameňa – do kúpeľne, objem 0,75 l - 5,05 €/1 l
SAVO Prim, svieža vôňa, 1,2 l
3,79 €
3,16 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – univerzálna, bez aplikátora, objem 1200 ml
SAVO Kúpeľňa 500 ml
2,90 €
5,80 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – bez chlóru, odstraňovanie vodného kameňa a dezinfekcia, forma čističa: tekutina, aplikácia sprejom, objem 500 ml - 5,80 €/1 l
FROSCH EKO Tekutý piesok citrón 500 ml
3,47 €
6,94 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tekutý piesok – do kuchyne, objem 0,5 l - 6,94 €/1 l
AlzaEco Citrus na kúpeľne 500 ml
Super cena
2,69 €
5,38 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistič kúpeľní – pena, na odstránenie vodného kameňa, mastnoty a organických nečistôt z kúpeľňových povrchov, citrusová vôňa, nezaťažuje domáce septiky ani čističky odpadových vôd...
BREF Power Active Lemon 6× 50g
Cenová bomba
6,99 €
Ušetríte 2 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
WC blok – pre hygienickú čistotu a sviežosť vašej toalety, dezinfekčný, na vodný kameň, bez chlóru, ovocná vôňa, hmotnosť 300 g - 1,17 €/1 ks
DETTOL Dezinfekčný sprej na povrchy Original 500 ml
Cenová bomba
3,69 €
Ušetríte 1 €
7,38 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – do kuchyne, bez chlóru, v spreji, objem 500 ml
BREF Power Active Pine 6× 50g
6,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
WC blok – pre hygienickú čistotu a sviežosť vašej toalety, dezinfekčný, na vodný kameň, bez chlóru, svieža vôňa, hmotnosť 300 g - 1,15 €/1 ks
DETTOL – Antibakteriálny sprej na povrchy, limetka a mäta, 3× 500 ml
11,90 €
7,93 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – univerzálna, v spreji, objem 1500 ml - 3,97 €/ks
DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy 36 ks
3,69 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiace utierky – vhlčené, dezinfekčné/antibakteriálne, vhodné pre domácnosť, kuchyne, kúpeľne/toalety a nábytok, 36 čistiacich utierok v balení - 0,10 €/1 ks
DETTOL Antibakteriálne obrúsky na povrchy 3× 36 ks
10,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiace utierky – vhlčené, dezinfekčné/antibakteriálne, vhodné pre domácnosť, kuchyne, kúpeľne/toalety a nábytok, 108 čistiacich utierok v balení - 0,10 €/1 ks
BREF Power Active Lavender&Pine 4× 50g
Cenová bomba
4,99 €
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
WC blok – pre hygienickú čistotu a sviežosť vašej toalety, dezinfekčný, na vodný kameň, svieža vôňa, hmotnosť 200 g - 1,25 €/1 ks
SAVO Original – Dezinfekcia 2 l
Cenová bomba
4,59 €
Ušetríte 2,20 €
2,30 €/l
Na sklade > 20 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezinfekcia – univerzálna, s chlórom, bez aplikátora, objem 2000 ml
AlzaEco biely ocot 10 % 5 l
Super cena
6,99 €
1,40 €/l
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Univerzálny čistič – 10 % biely ocot, silné čistiace a dezinfekčné vlastnosti, použitie zmiešaním v pomere 1 : 4 s vodou, uľahčuje žehlenie a chráni hebkosť textílií, univerzálny...
AlzaPlus+ zľavy - Čistiace prostriedky do kúpeľne - ďalšie informácie
Tiež chcete mať kúpeľňu čistú ako z reklamy? Každá kúpeľňa je krásna, keď je čistá. Čistenie kúpeľne môže byť pre niekoho horor, na jeho konci je však žiarivo čistá kúpeľňa! A to dosiahnete správnym čističom do kúpeľne.