AlzaPlus+ zľavy - Dermokozmetika na problematickú pleť
Parádne zľavy máte na dosah. Stačí mať aktívne členstvo AlzaPlus+. 🤩
- Termín konania akce: 22. 9. do 4. 10. 2026.
- Kompletné podmienky kampane nájdete tu.
Všetko z 54
URIAGE Xémose Cleansing Soothing Oil 500 ml
Cenová bomba
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci olej – hydratačný, upokojujúci a čistiaci, vyhotovenie dermo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 500 ml
URIAGE Hyséac Cleansing Gel 500 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – zmatňujúci a čistiaci, vyhotovenie dermo, objem 500 ml - 3,78 €/100 ml
URIAGE Bariéderm-Cica Cleansing Gel 200 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – upokojujúci a čistiaci, na citlivú pleť, vyhotovenie dermo, objem 200 ml - 6,45 €/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Serum 30 ml
30,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – účinok hydratačný a regeneračný, dermo, bez farbív, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 103 €/100 ml
URIAGE DS Regulating Foaming Gel 150 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci gél – upokojujúci a čistiaci, na citlivú a suchú pleť, vyhotovenie dermo, objem 150 ml - 8,60 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Eye Contour Cream 15 ml
14,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Očný krém – hydratačný, dermo, dámsky, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 15 ml - 99,33 €/100 ml
URIAGE Bariederm Cica Daily Gel-Cream 40 ml
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťový gél – vhodný na citlivú, normálnu a suchú pleť, vyhotovenie: dermo, pre vekovú skupinu 18+ - 42,25 €/100 ml
URIAGE Xémose PSO Soothing Concentrate 150 ml
13,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová emulzia – dámska, na suchú pleť, dermo, objem 150 ml - 9,27 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Serum Booster H.A 30 ml
22,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci a ochranný, dermo, na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť, objem 30 ml - 76,33 €/100 ml
URIAGE Bébé 1st Cleansing Cream 1000 ml
19,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci krém – vyhotovenie: dermo, denný a nočný, s objemom 1000 ml, typ pleti: citlivá - 1,99 €/100 ml
ACNEUP Gél na akné 30 ml
8,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťový gél – vhodný na citlivú, mastnú a zmiešanú pleť, vyhotovenie: dermo, pre vekovú skupinu 10+ - 29,97 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Glow Up Water Essence 100 ml
18,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová esencia – vyhotovenie dekoratívne a dermo, účinok hydratačný a rozjasňujúci, unisex, na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pleť
URIAGE Thermal Micellar Water 250 ml
Super cena
11,90 €
Ušetríte 0,69 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Micelárna voda – na mastnú a zmiešanú pleť, vyhotovenie dermo, objem 250 ml - 4,76 €/100 ml
URIAGE Hyséac Purifying Mask Peel Off 50 ml
13,90 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová maska – vyhotovenie dermo, účinok čistiaci, unisex, aktívne látky zinok, na mastnú pleť - 27,80 €/100 ml
URIAGE Thermal Micellar Water with Cranberry extract 100 ml
Cenová bomba
7,69 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Micelárna voda – dámska, na citlivú, normálnu a suchú pleť, vyhotovenie dermo, objem 100 ml - 7,69 €/100 ml
URIAGE Age Lift Intensive Firming Smoothing Serum 30 ml
30,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok hydratačný, spevňujúci (lifting) a vyhladzujúci, dermo, s kyselinou hyalurónovou a s retinolom (vitamín A), na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a...
URIAGE Bébé 1st Cleansing Water 500 ml
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci krém – vyhotovenie: dermo, denný a nočný, s objemom 500 ml, typ pleti: citlivá - 2,38 €/100 ml
URIAGE Hyséac Cleansing Cream 150 ml
12,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Čistiaci krém – vyhotovenie: dermo, denný a nočný, s objemom 150 ml, vhodný unisex, typ pleti: citlivá, mastná a zmiešaná - 8,60 €/100 ml
URIAGE Age Lift Smoothing Eye Care 15 ml
26,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Očný krém – hydratačný, vyživujúci, rozjasňujúci a spevňujúci (lifting), dermo, dámsky, na zrelú pleť, objem 15 ml - 179,33 €/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
24,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – denný a nočný variant, pre ženy, dermo, objem 30 ml - 83 €/100 ml
URIAGE Age Lift Filler Instant Filler Care 30 ml
Zľavnené -3 %
26,90 €
27,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťové sérum – pre ženy, účinok hydratačný, vyživujúci a spevňujúci (lifting), dermo, s kyselinou hyalurónovou a s retinolom (vitamín A), na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a...
URIAGE Bébé 1st Thermal Water Spray 150 ml
Super cena
9,29 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťová voda – detská, na citlivú pleť, vyhotovenie dermo, objem 150 ml - 6,19 €/100 ml
URIAGE Make-up Removing Oil 100 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Odličovač na očné okolie, dvojfázový, na normálnu a suchú pleť, objem: 100 ml - 12,90 €/100 ml
URIAGE Hyséac Exfoliating Mask 100 ml
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Pleťový peeling – na mastnú a zmiešanú pleť, rozjasňujúci a čistiaci, objem 100 ml - 11,90 €/100 ml