Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Zaklínač 2: Vrahovia kráľov – Xbox 360

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
19,90 €
16,58 € bez DPH

Zaklínač 2: Vrahovia kráľov – Xbox 360

Zaklínač 2: Vrahovia kráľov ponúkne strhujúci a premyslený príbeh, ktorý definuje nové štandardy pre rozprávanie hier s nelineárnym dejom. Hra okrem epického príbehu ponúka aj originálne brutálny bojový systém, ktorý spája taktické prvky s dynamickou akciou v jedinečný celok. Nový, moderný herný engine sprostredkováva nádherné vizuálne spracovanie aj sofistikované herné mechanizmy a necháva hráča nahliadnuť do najživšieho a najrealistickejšieho sveta, ktorý bol kedy pre RPG stvorený. Dych berúce príbeh, dynamický bojový systém, nádherná grafika aj všetko to ostatné, čo robilo z pôvodného Zaklínača tak skvelú hru, je teraz umocnené modernejšou a prepracovanejšou technológiou.
Tri nezávislé zápletky s niekoľkými alternatívnymi udalosťami odvíjajúce sa podľa voľby hráča môžu vyústiť v niekoľko zakončení a odhaliť ďalšie vedľajšie príbehy. Tentoraz nebude herný čas tak dlhý ako u prvého dielu, avšak čaká vás hutný príbeh nabitý udalosťami. Komplexný, realistický a premyslený príbeh sa otiera o témy, ktoré sú v ostatných RPG k videniu len zriedka. Je rozprávaný štýlom, ktorý je pre súčasných hráčov zrozumiteľný a veľmi pútavý. Hráč vyšetruje vraždy panovníkov Severných kráľovstiev a sleduje Geraltove osobné pohnútky, ktoré predstavujú hľadanie jeho vlastného osudu. Pozvoľna odhaľuje, ako najsilnejšie mocnosti ovplyvňujú jeho situáciu a do akej role ho tlačia.
Potom, čo napomohol potlačenie vzbury iniciované Rádom horiacej ruže a zachránil Foltestovi život, sa Geralt stáva ústrednou postavou politických nepokojov v kráľovstve Temerie. Geralt stále chráni kráľa a pomáha mu v jeho úsilí priniesť do ríše mier. Posledná vyspa Rádu padá do rúk kráľovskej armády. Povstalcom zostáva už len jediná pevnosť v podobe hradu barónky La Valettové, ktorá vyhlásila svoje panstvo za nezávislé. Od pokusu o vraždu kráľa, ku ktorému došlo po príchode jeho vojsk k bránam barónkineho územia počas príprav na finálnu bitku, uplynul jeden mesiac. Medzitým sa Geralt, ktorý sa musí venovať Foltestovi, nemohol zaoberať svojím osobnou úlohou: Odhaliť, kto je tajomným zabijakom, toľko podobný zaklínačovi, ktorý stojí za pokusom o kráľovu vraždu. Rozlúštenie tejto záhady by prinieslo odpovede na mnohé otázky ...
Parametre a špecifikácie:
Vlastnosti:
Určenie: Xbox 360
Žáner: RPG
Lokalizácia: české titulky

4,9
hodnotilo 67 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Žáner

Žáner RPG

Lokalizácia

Textová lokalizácia EN
Zvuková lokalizácia EN

Hodnotenie PEGI

Vekové obmedzenie 18 rokov
Závadnosť obsahu Vulgárne, Sex, Násilie

Verzia

Platforma Xbox 360 - škatuľa
Edícia Základná

Séria

Herné a filmové série The Witcher

Platforma/licencia

Typ Hra
Platforma Xbox 360
Licencia Škatuľová

Virtuálna realita

Virtuálna realita nepodporované

Multiplayer

Multiplayer Online
Kód:  MX302a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8592720122312
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB21