YALE YE3CB/38/131/1/BK 3 keys ALU
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Code
Features
Features Keyless lock
Body material Aluminium
Dimensions
Saddle diameter 6 mm
Saddle width 19 mm
Saddle height 31 mm
Body width 38 mm
Body depth 13 mm
Body height 53 mm