YALE YE3B/25/112/1GR 3 keys ALU
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock
Body material Aluminium
Dimensions
Saddle diameter 4 mm
Saddle width 13 mm
Saddle height 15 mm
Body width 25 mm
Body depth 15 mm
Body height 29 mm