Obnoviť stránku

Xiaomi Mi Smart Kettle

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€54,41
€45,34 bez DPH

Inteligentná rýchlovarná kanvica, s ktorou budete komunikovať cez Bluetooth, nie je hudbou budúcnosti. Xiaomi Mi Smart Kettle vám to umožňuje už dnes vďaka aplikácii Mi Home. Moderné dizajnové spracovanie robí zo smart rýchlovarnej kanvice elegantného člena modernej domácnosti. A to nie je všetko. Xiaomi Mi Smart Kettle privedie vodu do varu do piatich minút. Navyše vnútro tejto smart kanvice je vyrobené z antikorovej ocele 304, disponuje tiež vysoko kvalitným termostatom STRIX pre dlhšiu životnosť, tepelnou izoláciou, trojitou bezpečnostnou ochranou či vekom s funkciou tlmeného otvorenia.

Kľúčové vlastnosti inteligentnej varnej kanvice Xiaomi Mi Smart Kettle

  • Objem kanvice Mi Smart Kettle je 1,5 litra
  • Výkon 1 800 W zaručí vriacu vodu v priebehu 5 minút
  • Britský termostat STRIX
  • Vnútorné povrchy z vysoko kvalitnej antikorovej ocele 304
  • Dvojvrstvové telo Xiaomi Mi Smart Kettle vás ochráni pred oparením
  • Vizuálne LED svetlo na indikáciu stavu vriacej vody

Smart kanvica do každej domácnosti

O prevádzke kanvice vás bude informovať LED svetlo s indikáciou teploty vody. Mi Smart Kettle má výkon 1 800 W, vďaka čomu je schopná ohrievať vodu rovnomerne odspodu nahor – teplota vody tak rýchlejšie stúpa. Myslené bolo aj na vašu bezpečnosť, a preto boli všetky súčasti, ktoré prídu do styku s vodou, vyrobené z antikorovej ocele 304 podľa štandardu GB4806, teda materiálu, ktorý je hojne používaný v lekárskom a potravinárskom priemysle, najmä pre svoju odolnosť voči korózii, opotrebovaniu, zápachu a ľahkému čisteniu.

Mi Smart Kettle je bezpečná a úsporná

Za zmienku určite stojí aj britský termostat STRIX využívaný predovšetkým v ryžovaroch. Nielenže zaručuje perfektné riadenie teploty, ale vydrží až 10 000× dlhšie ako bežné termostaty. Veľkou výhodou je veko s tlmeným otváraním – veko sa otvorí pod uhlom 30°, vďaka čomu sa kvapky horúcej vody nerozptýlia do priestoru a nehrozí tak obarenie. Tepelná izolácia zaručuje, že aj keď je vnútri kanvice teplota okolo 100 °C, tak vonkajší materiál kanvice dosahuje maximálne 40 °C.
Inteligentná kanvica Mi Smart Kettle je tiež veľmi úsporná a bezpečná. Hneď ako dôjde k bodu varu vody, automaticky sa vypne a odpojí od elektrickej energie. Odpojí sa aj v prípade, že v kanvici bude nedostatok, alebo dokonca žiadna voda.

Materiál Antikoro
Objem 1,5 l
Vlastnosti a funkcie Kontrolka prevádzky, Otočná základňa, Automatické vypnutie, Ochrana pred prehriatím, Ochrana pred chodom naprázdno, Tepelná poistka
Príkon 1 800 W
Farba Biela
Materiál Antikorová oceľ
Objem varnej kanvice 1,1 až 1,5 l
Kód:  XIAOR003
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Stránky výrobcu